لطفا صبر کنید ...آرشیو اخبار

مصاحبه-خانم-قاسم-لو-پریناتال.jpg
جولای 6, 2020

خانم قاسم لو یکی از پرسنل همیشه قبراق و سرحال صارم است که از همان ابتدا که خانواده بزرگ صارم پیوست در کلینیک پریناتال مشغول به فعالیت شد.
او از فعالیتش می‌گوید: «در این 3 سال که به صارم آمده‌ام هر روز برایم پر از خاطره بوده و اینقدر همکاران و مراجعین خوبی داریم که از کار انرژی می‌گیریم. نباید از نقش ویژه سوپروایزر فوق‌العاده‌مان سرکار خانم قزلی در این ماجرا نیز بگذریم.»
قاسم‌لو از قبل از آمدنش به صارم برای مان گفت: «دنبال جایی با شرایط ایده‌آل و مناسب بودم. وقتی به صارم آمدم خیلی علاقمند شدم تا پذیرفته شده و مشغول به فعالیت شوم که خدا را شکر همین اتفاق افتاد و از خرداد 96 تا به حال در صارم بوده‌ام.»
قاسم‌لو با اشاره به محیط مناسب و همکاران دوست‌داشتنی در صارم می‌گوید: «اینها، دلایل خوبی برای ایجاد انگیزه برای هر روز آمدن به صارم هستند و به همین دلیل انرژی و پشت کار من هر روز بیشتر می‌شود. در شرایط سخت فعلی و با وجود بیماری کرونا نیز سعی می‌کنیم با غلبه بر نگرانی خود استرس را از مراجعه‌کنندگان دور کنیم و آنها را نیز به آرامش دعوت کنیم.»
قاسم لو در پایان می‌گوید: «امیدواریم به زودی این شرایط را پشت سر بگذاریم و در خانواده بزرگ صارم شاهد جشن‌ها و مراسم‌هایی باشیم که قبلا نیز برگزار می‌شد و به همراه همکاران و خانواده در آن شرکت کنیم.»


زهرا-بابایی-1.jpeg
جولای 6, 2020

زهرا بابایی که حدود دو سال است در کلینیک دندانپزشکی صارم مشغول به فعالیت می‌باشد خاطره جالبی از آمدنش به صارم دارد: «4-3 روز آگهی جذب نیروی صارم را می‌دیدم و برای تماس یا آمدن به اینجا اقدام نمی‌کردم؛ در واقع خیلی امیدوار نبودم. اما روزی با خودم گفتم چرا شانس خودم را امتحان نکنم و این شد که به صارم آمدم و همان روز یک مصاحبه را پشت سر گذاشتم و از همان روز از من خواستند مشغول به فعالیت شوم. با توجه به اینکه من آمادگی لازم را در آن روز نداشتم از فردای آن مشغول به فعالیت شدم و هنوز هم در کلینیک دندانپزشکی هستم.»
بابایی لذتبخش‌ترین لحظات خود در صارم را در لبخند مراجعین می‌داند: «وقتی مراجعه‌کنندگان لبخند می‌زنند برایم خیلی جذاب است. اول از رضایت آنها دوم از دندان‌های زیبا و درست آنها. ‌»
او در ادامه با اشاره به اینکه صارم محیطی امن برای پرسنل است و همه مثل یک خانواده هستیم می‌گوید: «برخورد تمام همکاران با هم مثل برخورد با اعضای یک خانواده است و به هم احترام خاصی می‌گذارند و این باعث شده کار کردن در این محیط خسته‌کننده نباشد.»
بابایی که از آبان ماه دو سال پیش در صارم شروع به کار کرده می گوید: «متولد دی ماه هستم و دو ماه پس از حضورم در صارم همکارانم برایم تولد گرفتند و واقعا آن روز برایم ماندگار شد. جا دارد از همکاران نازنینم شاه‌آبادی و آرمین خیلی تشکر کنم و البته خانم قزلی که کلینیک ما تحت نظر ایشان فعالیت می‌کند. »
بابایی از وضعیت شیوع کرونا نیز گفت: «واقعیت این است که دندانپزشکی از جمله امور بسیار دلهره‌آور برای بیماران در شرایط شیوع کرونا می‌باشد و ما برای اینکه بیماران خاطرشان آسوده باشد تمام کارهای استریل و ضدعفونی محیط و وسایل را جلوی چشمان انجام می‌دهیم و این باعث دلگرمی آنها می‌شود. به امید روزهای بدون کرونا برای هموطنانم.»


IMG_9998.jpg
جولای 6, 2020

پریان اصغرزاده، مامای کلینیک پریناتال که نزدیک به یک دهه در صارم فعالیت می‌کند ضمن ابراز علاقه به شغلش به ما می‌گوید: «کارشناس مامایی هستم که در کلینیک پریناتال حدود 9 سال سابقه کار دارم و واقعا به شغلم علاقمند هستم. »‌
او از روند کارش در کلینیک گفت: «مراجعین ما در روزهای مختلف متفاوت است اما در روزهای پرتردد و شلوغ بین 200 تا 300 مراجعه‌کننده و در روزهای خلوت‌تر بین 150-100 مراجعه‌کننده در کلینیک داریم . در بخش ما کار به صورت گروهی انجام می‌شود و مادران باردار یک روند را طی می‌کنند. در واقع یک مراجعه‌کننده‌ی کلینیک پریناتال از لحظه‌ای که وارد بیمارستان می‌شود پس از تشکیل پرونده پزشکی و ثبت اطلاعاتش، توسط یک ماما توضیحات لازم به او داده می‌شودو اطلاعات و مشاوره لازم به او ارائه می‌شود. پاسخ سوالات مراجعه‌کننده توسط ماما داده شده و سپس به پزشک مراجعه می‌کند. »
اصغرزاده در ادامه می‌گوید: «طی یکی دو ماه اخیر متوجه موضوعی شدم که جالب است. قبلا در هفته‌های بارداری 12 به بعد کلاس آموزشی مادران باردار را به مراجعین معرفی می‌کردیم اما در حال حاضر که این کلاس‌ها برگزار نمی‌شود به صورت مجازی آموزش‌هایی به آنها در صفحه اینستاگرام صارم داده می‌شود که بسیاری از مراجعین خو دشان از موضوع باخبر هستند و بیننده پرو پاقرص آن می‌باشند. بین 60-50 درصد اطلاعات لازم را دارند و از این موضوع راضی هستند و حتی بسیاری از سوالاتشان نیز در آن کلاس‌ها پاسخ داده می‌شود و این کمک بزرگی به آنها بوده است. فکر می‌کنم برگزاری کلاس‌ها و آموزشهای مجازی در شرایط فعلی تجربه‌ موفقی بوده است و حداقل کمی از نگرانی مادران باردار کم کرده است. امیدوارم در ادامه راه هم شما موفق باشید و هم مشکلات مرتفع شود.»


IMG_0004-scaled.jpg
جولای 6, 2020

پروانه محبی از پر سنل قدیمی و زحمتکش بیمارستان صارم است که در واحد تغذیه مشغول به فعالیت است و بسیاری از صارمی‌ها ایشان را به خوبی می‌شناسند.
او که در بخش‌های مختلف مانند بستری یک، دو، سه، ICU‌و … فعالیت کرده است می‌گوید: «از سال 1392 وارد بیمارستان صارم شدم و از همان زمان در واحد تغذیه مشغول به فعالیت هستم. از صمیم قلبم می‌گویم که خوشحالم که در صارم کار می‌کنم. همیشه به دنبال فرصتی مناسب بودم که از جناب آقای دکتر صارمی تشکر ویژه کنم. صارم محیطی کاملا دوست‌داشتنی و البته امن برای پرسنل خود است که به شدت دوست‌داشتنی است و این توسط جناب آقای دکتر صارمی بوجود آمده است. بنابراین باید از ایشان تشکر کرد که چنین محیطی را برای اشتغال پرسنل و ارائه خدمت به مراجعین بوجود آورده‌اند.»
محبی در ادامه می‌گوید: «تمام پرسنل صارم را صمیمانه دوست دارم و از به همه آنها احترام می‌گذارم. از همگی به خاطر همکاری خوبشان با واحد تغذیه تشکر می‌کنم. می‌دانم که کلیه پرسنل صارم زحمتکش هستند و به همین دلیل قابل احترامند. در پایان نیز باید بگویم ما با تک‌تک تولدهای نوزادان در صارم خاطره داریم و همه آن لحظات برای ما یک خاطره شیرین است. به همین دلیل کار کردن در صارم لذتبخش است.»


Capture1-1200x643.png
جولای 6, 2020

سراغ یکی از مراجعینی رفتیم که «توراهی» دارد و به زودی طعم شیرین مادر شدن را خواهد چشید. او که در هفته 32 بارداری قرار داشت درباره صفحه مجازی بیمارستان در اینستاگرام می‌گوید: « برنامه 9 ماه عاشقی رو هر شب دنبال می‌کنم و واقعا از آن راضی هستم. خیلی از سوالاتی که در ذهن مادرانی که تجربه‌ی اولشان است را مطرح می‌کنندو پاسخ بسیار مبسوطی هم به آن می‌دهند که باعث شده بسیاری از نگرانی‌های ما کم شود و از مراجعات غیرضروری حضوری و البته خطرناک در شرایط کنونی جلوگیری می‌کند.»
او در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: «از دست‌اندرکاران این برنامه خواهش می‌کنم این روال را با قدرت ادامه دهند و به این روش کمک بزرگی به مادران باردار نمایند. من شخصا بسیاری از برنامه‌ها را به صورت زنده تماشا می‌کنم اما نکته جالب این است که حتی اگر در زمان پخش زنده موفق به دیدن برنامه نشوم یا دسترسی به اینترنت نداشته باشم در فرصتی مناسب آن برنامه را در صفحه اینستاگرام صارم ذخیره شده است را تماشا می کنم. برای من جالب است که بارها، کارشناس محترم برنامه حتی به سوالات تکراری نیز با صبر و حوصله پاسخ می‌دهند و این برای مادران باردار خیلی
ارزشمند است.»


جولای 6, 2020

انسان است و دروغ هایش …
انسان است و ریاهایش…
انسان است و بهانه هایش برای موجه جلوه دادن ندانم‌کاری‌هایش…
راستش را بخواهید از این قبیل انسان ها خوشم می‌آید.
آنها خوب یاد گرفته اند چگونه با هر دم رنگ عوض کنند و با هر بازدم شکلی جدید به خود بگیرند.
من دیگر به آدمها نمی‌گویم دو رو نباشند و دروغ نگویید و صد البته به خودم یاد خواهم داد که یادش بماند باید جوری حماقتش را به رخ همه بکشد که هر ننه قمری بفهمد اندازه و عیار نفهمیش را….
انسانهای ریاکار و دروغگو دنیای جذابی دارند
آنها آنقدر دروغ هایشان را در خلوتشان تکرار میکنند که همه را از بر می شوند
و در تنهایی خودشان و هم فکرانشان، به حماقت من‌ها ، قهقهه می زنند و شادمان می شوند.
دنیای آنها آنقدر کوچک و فانتزی است که با هر دروغ و تخیلِ فریب دادن دیگری، انگار دور دنیا را، نه در هشتاد روز که در یک لحظه گشته اند و شادمان از این زیرکیِ نفرت انگیز، در پوست خیال خودشان هم نمی گنجند.
من از امروز به بعد، عادت خواهم کرد دروغ که شنیدم جوری لذت ببرم که دروغگویان را در شعف و لذت فریب دادنم، غوطه ور کنم و از فرش حقیقی به عرش خیالی پرتاب کنم و در خوشبختی شان نقشی پررنگ داشته باشم و دلشان را به دست آورم.
آخر ، زندگی و فراز و نشیب هایش به من یاد داده است چیزی که ماندگار است نه کارهای مؤثر، بلکه دلهایی است که به دست آورده ایم و من اگر دل آنها را به دست آورم نماز نخوانده ، جای مُهر بر پیشانی ام چنان نقش می بندد که خدا هم از بررسی پرونده ام به تردید می افتد.
من تصمیم دارم تمام قد ، کمر به خوشبخت کردن طیف وسیعی از آدمها ببندم و آدمهایی با دروغ‌های شاخ دار را ، چنان شعف‌ناک تحویل بگیرم که باور کنند دردانه‌ای بی همتا هستند و این شعر استاد سخن سعدی بی مانند را جامه‌ی عملی پوشانده اند که تصورش هم کار هرکسی نیست که فرمود:
صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را
تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید
و آنها خوشحال از اینکه مادر گیتی دیگر همچون آنها را نخواهد زایید و خودشان یکه تاز و بی نظیر در گینس تا انتهای زمان ماندگار می‌شوند.
من دروغگوها را دوست دارم و تمام تلاشم را در خوشبخت کردنشان خواهم کرد چون اگر دروغگوها تاییدم کنند؛ یوسف گمگشته ‌ی پیر کنعان خواهم شد و یوزارسیفی که، زلیخا دین و دنیایش را در او جستجو می‌کند!
آری دروغ زیباست؛ لااقل برای آنها که قرآنش را به چند زبان حفظ کرده اند و جانمازش را آب می‌کشند.
این یک واقعیت نفرت‌انگیز است که دروغ کم‌کم دارد جوری به فرهنگ ما وصل می‌شود که انگار از ازل در ذات ما ریشه دوانده بود.
به راستی به کجا می‌رویم؟ فرهنگی که ادعایش را داریم در کدام پستوی ذهنمان پنهان مانده است؟
اگر به خودمان احترام می‌گذاریم و احساس می‌کنیم لایق احترام گذاشتن هستیم کمی در خلوت به این حقایق بیاندیشیم. ما دروغگو نبودیم، دروغگو شدیم.
شریف زاده


IMG_4065-1200x800.jpg
ژوئن 29, 2020

مریم دوستی: وجه تمایز صارم با مراکز دیگر
پرسنل خوب و پزشکان باتجربه و صبور است

مریم دوستی یکی از مراجعینی است که به مناسبت تولد دکتر گیتی به صارم آمده بود و عرض شادباش داشت.
در فرصتی مناسب با خانم دوستی همکلام شدم. از آشنایی‌شان با صارم و علت مراجعه‌‌شان پرسیدیم: «حدود 4 سال است به صارم می‌آیم و ابتدای آشنایی من با صارم از طریق دوستانی بود که صارم را می‌شناختند. از آنجا که من سه بار سابقه بارداری ناموفق داشتم با پرس‌وجوی فراوان و تحقیق به نام خانم دکتر گیتی رسیدم. زمانی که با خانم دکتر گیتی آشنا شدم 3 بار سقط داشتم ، جزو مادران با بارداری پرخطر به حساب می‌آمدم و در چهارمین بارداری از طریق IVF باردار شدم. تمام طول بارداری‌ام را تحت نظر ایشان بودم و خدا را شکر می‌کنم که او را در مسیر ما گذاشت. الان نه تنها آن فرزندم به دنیا آمده و جزوی از خانواده‌ی ماست امروز برای پنجمین بار باردار هستم که انشاءالله فرزند دومم به دنیا بیاید و جمع خانواده‌ی ما
چهارنفره شود.»
خانم دوستی در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: «امروز که روز تولد دکتر گیتی است به عنوان تشکر خدمت ایشان رسیدم و می‌خواستم این روز را از صمیم قلب به ایشان تبریک بگو ییم.»
این مراجعه‌کننده‌ می‌گوید: « صارم نجات بخش همه‌ی مادرها ست و وجه تمایز آن با سایر مراکز درمانی پرسنل خیلی خوب و پزشکان صبور و پیگیر می‌باشد. مهم‌ترین نکته‌ای که به نظرم می‌رسد این است تمام پزشکان رأسا زیر نظر خانم دکتر صارمی هستند و این بسیار جالب است.»
دوستی از لحظات خوبش در صارم نیز می‌گوید: «بهترین خاطره‌ام در صارم روز زایمانم می‌باشد که با دکتر گیتی رقم خورد. دقیقا به یاددارم که رأس ساعت 7:12 صبح وارد اتاق عمل شدند و همان لحظه اول از او خواستم که کوچولوی من وقتی به دنیا آمد به من خبر بده که به من نگفتند! اما 5 دقیقه بعد پسرم را آوردند و بغلم دادند و گفتند بفرمایید. این هم
پسر شما!»
این مادر گرامی از فضای مجازی بیمارستان صارم نیز غافل نبودند: « از برنامه‌های مختلف مخصوصا 9 ماه عاشقی استفاده می‌کنم و در این شرایط که بیرون رفتن مخصوصا برای خانم‌های باردار به جهت شیوع ویروس کرونا، دشوار و خطرناک است اینگونه برنامه‌ها بسیار مفید و کارساز خواهند بود و در واقع خدمتی خاص به مادران بردار است که امیدوارم همگی بتوانند از آن استفاده کنند و کمی از التهابات و استرس آنها کم کرده و سوالات ذهنی آنها را پاسخ
دهد. »‌

فرزانه نیکزاد: قبل از آشنایی
با دکتر گیتی ناامید بودم

خانم نیکزاد از مراجعینی بودکه با دلیل تولد دکتر گیتی به صارم آمده بود: « دو بارداری ناموفق داشتم که سقط شدند و باید بگویم قبل از آشنایی با دکتر گیتی از زایمان ناامید بودم و زمانی که به دکتر مراجعه کردم و توانایی‌ها و انرژی ایشان را که دیدم بسیار امیدوار شدم و ورق زندگی من برگشت.»‌
از آشنایی قبلی‌اش با صارم نیز گفت: «دو نفر از اقواممان در صارم زایمان کردند و به همین دلیل با صارم آشنا بودم. یکی از مهمترین ویژگی‌های صارم این است که همه چیز در دسترس است. از آزمایشگاه و سونوگرافی گرفته تا پزشکان متخصص؛ هر لحظه اگر مشکلی پیش بیاید حتی اورژانس هم به من کمک خواهد کرد و پزشک زنان مستقر در اورژانس خیلی مفید است که در هیچ بیمارستان دیگری سراغ ندارم.»

آزاده پامی: تجربه تلخ گذشته‌ام
با دکتر گیتی شیرین شد

خانم پامی از دیگر مراجعینی بود که به خاطر تولد دکتر گیتی به صارم آمده بود.
او می‌گوید: «سال 97 به واسطه یک بارداری ناموفق با خانم دکتر گیتی آشنا شدم. بارداری دوم را تحت نظر ایشان بودم و 19 اسفند 98 فرزندم به دنیا آمد. اولین بار نزد خانم دکتر گیتی برای سونوگرافی آمدم و نتیجه سونوگرافی را نزد هر پزشکی که می‌بردم وقتی متوجه می‌شد سونوگرافی را ایشان از من گرفته است تایید می‌کردند و کلی از خانم دکتر گیتی تعریف می‌کردند.»
او در ادامه می‌گوید: « تجربه تلخ گذشته‌ام به واسطه حضور دکتر گیتی شیرین شد و پس از آشنایی با خانم دکتر گیتی تمام معادلات زندگی من به طور دیگری رقم خورد و حالا هم در روز تولد ایشان به صارم آمدم تا بدانند قدردان زحماتشان هستیم و هرگز لطف ایشان را فراموش نمی‌کنیم.»
پامی که از فالورهای اینستاگرام صارم نیز هستند می‌گوید: «برنامه 9 ماه عاشقی را تماشا می‌کنم و شخصا از قسمتهایی که موضوع برنامه نگهداری از نوزاد و آموزش صحیح نحوه شیردهی بود خیلی استفاده کردم. این برنامه‌ها بسیار کامل است و تقریبا هیچ سوالی در ذهنم باقی نمی‌ماند که بخواهم شخصا بپرسم و با پاسخ دادن به سوالات دیگر مخاطبین سوالات من نیز پاسخ داده می‌شود. امیدواریم به زودی شاهد حضور دکتر گیتی درنیز این برنامه‌ها باشیم.»

ناهید گلچی: باید تولد کسی که باعث به دنیا آمدن فرزندم شده است را حضوری تبریک می‌گفتم

26 روز پیش برای زایمان به صورت اورژانسی به صارم آمده است و زایمان کرده. الان نیز با فرزندش که در سلامتی کامل به سر می‌برد برای تولد دکتر گیتی به صارم مراجعه کرده است. او می‌گوید: «تجربه تلخ دکولمان باعث استرس فراوانی برای من شده بود.
همه چیز به خوبی و خوشی پیش می‌رفت که در هفته 33 بارداری‌ام خانم دکتر تشخیص دادند وضعیت بچه خطرناک است و به سرعت باید سزارین شوم. این کار توسط ایشان انجام شد و حالا فرزندم با سلامتی کامل در آغوشم است. قطعا اگر تشخیص به موقع و تجربه ایشان نبود شاید تجربه تلخ گذشته‌ام تکرار می‌شد و من هرگز مادر نمی‌شدم.»
گلچی که سلامتی فرزندش را مرهون لطف و تیزهوشی دکتر گیتی و مجموعه صارم می‌داند می‌گوید: «خانم دکتر گیتی علاوه بر مراجعات حضوری و بررسی وضعیت سلامتی مادر و فرزند به لحاظ روحی و روانی نیز همه چیز را تحت نظر دارد و حتی به صورت غیرحضوری جویای احوال بیمار است. ایشان فقط یک پزشک نیستند و به نظرم یک روانپزشک خوب نیز هستند و اضطراب را از ما دور می‌کردند. من به لطف ایشان یک بارداری بدون استرس را پشت سر گذاشتم . خواستم تولد کسی که باعث تولد بهترین موجود در زندگی ام شده را به روزی خاص تبدیل کنم و به همین جهت به صارم آمدم تا به صورت حضوری تولد خانم دکتر گیتی را تبریک بگویم. تولدت مبارک.»

 


Capture-2.png
ژوئن 29, 2020

بهنوش بختیاری بازیگر تئاتر و سینمای ایران، در صفحه رسمی خود در یک ویدیوی دو دقیقه‌ای ضمن معرفی تلویزیون اینستاگرامی صارم، مردم را نسبت به تماشای برنامه‌های آموزشی صارم
ترغیب کرد.
او در این پست با معرفی برنامه‌های 9 ماه عاشقی و مشق تندرستی فالورها و مردم را با موضوعات آموزشی این برنامه آشنا کرد:‌«تلویزیون اینستاگرامی صارم روزانه 3 ساعت برنامه زنده پخش می‌کند که در آن با بهره‌گیری از برجسته‌ترین متخصصین و پزشکان، نسبت به توضیح به مشکلات، پاسخ به پرسش‌های متداول و مطرح شده توسط مردم اقدام می‌کند. در این برنامه که با محوریت پرسش و پاسخ به صورت رایگان برنامه‌ریزی شده است به دنبالی هدفی بزرگ هستیم و آن یک بارداری سالم و البته خاطره‌انگیز برای زنان ایران زمین است که برای اولین بار در این حجم و به این روش در کشور به اجرا در آمده.»
بختیاری در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: «اگر در اطرافتان کسانی را دارید که با مشکل بارداری مواجه هستند و یا اینکه به طور کلی باردار نمی‌شوند بدانیدکه ناباروری با دلایل ناشناخته اصلا وجودندارد و به پایان رسیده و مطمئن باشید با مراجعه به بیمارستان صارم این مشکلات شما به لطف خدا و متخصصین و امکانات بیمارستان صارم حل می‌شود.»
این بازیگر تئاتر و سینمای ایران ضمن اشاره به وجود کرونا و نگرانی مردم از مراجعه به مراکز درمانی می‌گوید: «همه می‌دانیم که ترس از کرونا باعث اختلال در بسیاری از امور زندگی ما شده است. اما مردم بدانند که در بیمارستان صارم شرایطی مهیا است که بدون هیچ ترس و واهمه‌ای می‌توانند به بیمارستان مراجعه کنند و تمامی مراحل معاینه و آزمایشات را پشت سر بگذارند و حتی زایمان سالم و بی‌دغدغه را تجربه کنند.»‌
بختیاری با اشاره به اینکه معرفی صارم را یک وظیفه شهروندی و انسانی می‌داند می‌گوید: «معرفی چنین خدمات و مراکزی را وظیفه خود می‌دانم و این کار یک عمل انسان‌دوستانه است و از صمیم قلبم این کار را انجام می‌دهم و شما هم بدانید اگر با معرفی اینگونه خدمات بتوانید گره‌ای از زندگی مردم باز کنید بهترین و پسندیده‌ترین کار دنیا را انجام داده‌اید. مادران سرزمینم و کسانی که به زودی مادر شدن را تجربه‌خواهید کرد با خیال راحت به بیمارستان صارم مراجعه کنید و ان‌شاءا… خبرهای خوشی برای همه شما در
راه است.»


WhatsApp-Image-2020-06-27-at-11.41.42.jpeg
ژوئن 29, 2020

پس از شیوع ویروس کرونا، بسیاری از فعالیت‌ها در کشورمان به صورت تعطیل و نیمه‌تعطیل درآمد. در این میان برنامه‌های آموزشی که در بیمارستان برگزار می‌شد نیز از این قاعده مستثنی نبود.
در این میان مراجعه مادران باردار به مراکز درمانی هم یکی از مشکلات عدیده‌ای بود که در بسیاری از مواردی که نیاز ضروری به مراجعه هم نبود و صرفا برخی نگرانی‌ها و سوالات باعث این امر می‌شد.
از آنجا که دوره شیوع ویروس طولانی شد معاونت رسانه و ارتباطات بیمارستان صارم اقدام به طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی مجازی کرد.
بدین ترتیب سه گروه مختلف آموزشی شامل:
برنامه 9 ماه عاشقی: ویژه پاسخ‌دهی به سوالات مادران باردار در تمامی حوزه‌ها
برنامه مشق تندرستی: ویژه آموزش نکات لازم به مراجعین صارم در سایر رشته‌های درمانی و بیماری‌ها
در کنار این برنامه‌ها کلاس آموزشی مادران باردار نیز به صورت مجازی برگزار شد و با استقبال بسیار خوب مادران روبرو شد. نکته‌‌ی قابل توجه میزان بازدیدها از برنامه‌های زنده و پست‌های مختلف می‌باشد که با شیب تندی در حال افزایش است. به طور مثال در تصویر بالا 12 پست مختلف را مشاهده می‌کنید که در مجموع بیش از 5/1 میلیون بازدید داشته‌اند و برخی از پست‌ها به تنهایی قریب به 300 هزار بار دیده شده‌اند و این اعداد در حال افزایش است.
این استقبال هم وظیفه معاونت رسانه و ارتباطات بیمارستان را بیش از پیش سنگین می‌کرد تا برنامه‌هایی باکیفیت برای بازدیدکنندگان تولید کرده و انگیزه‌ی دست‌اندرکاران را دوچندان نماید.
صارم علاوه بر اینکه توسط مراجعین حضوری به یکدیگر توصیه می‌شود با این روند در فضای مجازی نیز به صورت طبیعی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است که نتیجه آن در افزایش تعداد مراجعین صارم ملموس است و در مصاحبه‌های مختلف مشخص شده است.
شایان ذکر است صفحه اینستاگرام صارم صرفا آموزشی است و نمی‌توان آن را با صفحات سرگرمی و … مقایسه کرد و در میان صفحات آموزشی جزو
برترین‌هاست.


کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.