لطفا صبر کنید ...

پاسخگویی به سوالات ما در برنامه 9 ماه عاشقی باعث شده وقت پزشکان را کمتر بگیریم

ژوئن 29, 2020 توسط Sarem admin
Capture-1200x610.png

به سراغ یکی از مراجعه‌کنندگان محترم که در لابی بیمارستان نشسته بود رفتیم و کمی با هم گپ زدیم.
او که کمتر از یک ماه دیگر منتظر ضافه‌شدن عضو جدید خانواده‌شان بود از اوضاع و احوالش برایمان گفت: «در ماه هشتم بارداری هستم و به زودی فرزندم به دنیا خواهد آمد. این زمان هم استرس خاص خودش را دارد هم جذابیت.»
از راه‌های مقابله با استرسش هم گفت: «سوالات بسیار زیادی ذهنم را اشغال کرده بودند اما از زمانی که برنامه 9 ماه عاشقی از صفحه اینستاگرام شما شروع به پخش کرده است واقعا حجم زیادی از ابهامات ذهنی‌ام پاسخ داده شده است. حتی زمانی که وقت نمی‌کنم سوالاتم را مطرح کنم با پاسخگویی کارشناسان برنامه به سوالات مردم بسیاری از سوالات من نیز پاسخ داده می‌شود. در این مدت برنامه 9 ماه عاشقی را تماشا می‌کنم و انصافا نام بسیار مناسبی هم دارد. تمام روزهایی که با نوزاد درون شکم زندگی می‌کنی هر لحظه‌اش عاشقی است.»
او صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: «پاسخگویی به این سوالات باعث می‌شود وقتی به دکتر مراجعه می‌کنیم سوالاتمان کمتر باشد و وقت دکتر نیز کمتر گرفته شود و این موضوع سبب می‌شود دیگر مراجعه‌کنندگان نیز به موقع و سروقت بتوانند وارد مطب شوند. واقعا مهمترین نکته آموزش‌های مجازی این است. از طرفی همین پزشکان خودمان در آن کلاسهای آموزشی به سوالاتمان پاسخ می‌دهند و دیگر جای هیچ شک و شبهه‌ای برای ما نمی‌ماند. زمانی که اطلاعات کسی نسبت به یک موضوع کامل باشد باعث می‌شود استرس نیز کاهش پیدا کند و این نیز یکی از مهم‌ترین عواملی است که نسبت به دیدن برنامه‌های آموزشی صفحه اینستاگرام صارم ترغیب بشوم. »
از نظرات و پیشنهاداتش نیز برای ما گفت: «واقعیت این است که اطلاعات مفیدی در این برنامه ارائه می‌شود اما من پس از زایمان نیز نیاز به این برنامه‌ها دارم. بنابراین خوب است که آموزش‌های پس از زایمان هم داشته باشید و محدود به سوالات قبل از زایمان و دوران بارداری نباشید. » صحبت‌های پایانی این مراجعه‌کننده نیز اینگونه بود: «مادران عزیز از این برنامه‌های استفاده کنند. خسته نباشید می‌گویم به تمام دست‌اندکاران این برنامه.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.