لطفا صبر کنید ...

نسیم طاهری: تلاش همکاران در ایام عید قابل تقدیر است

آوریل 12, 2020 توسط Sarem admin
IMG_6841-1200x800.jpg

بدون شک از ابتدای ورود و شیوع ویروس کرونا، همه‌ی نگاه‌ها به تیم‌های درمانی در سراسر کشور معطوف شده است. افرادی که بارها از طرف کسانی غیرمرتبط به بهانه‌های واهی مورد اتهام قرار گرفتند و جانفشانی‌هایشان نادیده گرفته شد.
شیوع کرونا فرصتی شد تا بار دیگر نقش این تلاشگران بی‌ادعا پررنگ‌تر شود و مردم در سراسر دنیا متوجه این قضاوت نادرست شوند. از همان روزهایی که خبر ورود وگسترش کرونا در ایران منتشر شد همه‌ی مراکز درمانی به این واقعیت رسیدند که قرار است روزهای بسیار سختی را بگذرانند و عملکرد آنها می‌تواند در این شرایط برای بقا و ماندگاری تعداد زیادی از انسان‌ها مؤثر باشد.
همکاران تلاشگر من در بیمارستان صارم هم همپای سایر کادر درمان در همه‌ی کشورهای جهان از جمله ایران پای کار بودند وتا این لحظه خوش درخشیدند. البته با توجه به سیاست‌های راهبردی تعیین شده و به جهت حساسیت مراقبت از مادران باردار کار ما در صارم سخت‌تر هم بود. زیرا باید تمام شرایط را ایمن و مطمئن نگه می‌داشتیم. این جمله به معنای کار طاقت‌فرسا برای همکاران کادر درمان، خدمات و سایر همکاران است و آنها به خوبی از پس این وظیفه سنگین برآمدند.
خوشبختانه در طول روزهای گذشته، از ابتدای اسفند تا کنون هیچ مشکلی در بیمارستان صارم در این خصوص بوجود نیامده و همکاران پرتلاش من به خوبی از عهده‌ی انجام کارها برآمدند. به همین جهت از تلاش همه‌ی آنها قدردانی می‌کنم و برایشان روزهای خوب و آرامی آرزومندم.

موفق و مؤید باشید
نسیم طاهری / 24 فروردین 1399

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.