لطفا صبر کنید ...

بیمارستان فوق تخصصی صارم همیشه میل به رشد و تکامل دارد

اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰ توسط Sarem admin
rsz_img_4689.jpg

مهدیه نظامی، پسرش کارن را در آغوش گرفته و منتظر بود نزد پزشکش – دکتر کرم‌نیای‌فر- برود. ضمن تبریک جهت قدم نورسیده با او چند کلامی گفت‌وگو کردیم.

نظامی از آشنایی‌اش با صارم می‌گوید:

«از طریق د وستانم با صارم آشنا شدم، هفت سال پیش برای اولین به صارم آمدم و دختر آنیتا در اینجا به دنیا آمد. به دلیل رضایت کاملی که از صارم داشتم اصرار بر تجربه‌ی این محیط برای دومین بار داشتم و هجدهم فروردین پسرم کارن را نیز از خداوند در صارم هدیه گرفتم.»

دلیل رضایتش را جویا شدیم:

«صارم یک بیمارستان فوق تخصصی زنان و زایمان است و برای یک خانم باردار، بهترین انتخاب است. از امکانات رفاهی کاملی که در نظر گرفته شده تا احترامی که به مراجعین گذاشته می‌شود همگی دلگرم‌کننده است. اینجا از درب ورود گرفته تا کادر درمان باتجربه، پزشکان بسیار متبحر و خلاصه همه قسمت‌ها یک محیط ایمن و مناسب برای یک خانم باردار است. شما کمتر بیمارستانی را سراغ خواهید داشت تا مراقبت‌های قبل، حین و حتی پس از زایمان در آن با این کیفیت ارائه شود. همچنین باید بگویم که زایمان من با تیم بسیار خوبی انجام شد. پزشک و تیم بیهوشی و البته پزشک متخصص زنان و زایمان خوبم بسیار دلگرم‌کننده عمل کردند. پس از زایمان نیز کار تیمی فوق‌العاده بود. فیزیوتراپ به من مشاوره داد تا چگونه دردهای احتمالی را رفع کنم. مشاوره روانشناسی به شکل بسیار خوبی عمل کرد و مشاوره‌اش عالی بود. در کنار این عزیزان، مشاور تغذیه توصیه‌های لازم جهت رسیدن به وزن مناسب در بعد از زایمان در کنار تغذیه درست که مشکل خاصی خودم و فرزندم را درگیر نکند ارائه کرد. پزشک اطفال،بلافاصله پس از به دنیا آمدن پسرم، او را معاینه کرد تا همه چیز تحت کنترل باشد. در این شرایط خیال آدم همه جوره راحت است و به همین دلیل است که می‌گویم صارم بهترین انتخاب یک خانم باردار است. به نظرم یک خانم که 9 ماه تلاش کرده نتیجه کارش را باید در یک بیمارستان مجهز و خوب ببیند.»

وقتی از حس مادری‌اش پرسیدیم، گفت:

«این احساس را ‌ نمی‌شود تعریف کرد. از وقتی مادر شده‌ام بیشتر قدردان مادر خودم هستم و زحماتشان را بیشتر درک کردم و خودم هم سعی می‌کنم مادر خوبی برای فرزندانم باشم.»‌

پرسیدیم تا به حال صارم را به دیگران هم معرفی کرده است:

«بله، با خیال راحت به خیلی از اطرفیانم معرفی کرده‌ام. مثلا فرزند برادرم نیز اینجا به دنیا آمده است. من علاوه بر مادر شدن، در صارم عمه نیز شده‌ام! »

صحبت‌های پایانی مهدیه نظامی نیز اینطور بود:

«اگر بعد از زایمان اول از من سوال می‌کردید که نظرتان راجع به صارم چیست می‌گفتم که همه چیز روبراه و عالی است. چیزی برای بهتر شدن وجود ندارد. اما این بار که به صارم آمدم متوجه تغییرات زیادی شدم و همین یعنی اینکه همیشه جا برای بهتر شدن وجود دارد. همانطور که عرض کردم غیراز ملزومات کار مثل پزشک خودم، پزشک بیهوشی و تیم اتاق عمل، حضور متخصصینی از قبیل روانشناس، متخصص تغذیه، پزشک اطفال، فیزیوتراپ و … بسیار جالب و خاص بود و نشان از پیشرفت و میل به ارائه خدمات کامل و مناسب داشت. باید از مدیریت بیمارستان تشکر ویژه کنم که که چنین مجموعه‌ای را با اهداف عالیه بوجود آورده که همیشه میل به رشد و تکامل هم دارد. دوست دارم یک خسته نباشید جانانه به همه دست‌اندرکاران این مجموعه عرض کنم و برایشان آرزوی سلامتی و صحت داشته
باشم. »

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما