لطفا صبر کنید ...

مهدی‌زاده: از روز اول افتتاح صارم، کنارتان بوده‌ام

جولای 19, 2020 توسط Sarem admin
Capture-5-1200x620.jpg

رویا مهدی‌زاده، مراجعه‌کننده‌ای وفادار است که 13 سال پیش در صارم اولین فرزند خود را به دنیا آورد و حالا پس از گذشته این مدت، دختر دومش را نیز از خداوند در صارم هدیه گرفت.
او از قدمت آشنایی‌اش با صارم می‌گوید: «تقریبا از همان اولین روزی که صارم افتتاح شد با اینجا آشنا هستم و از امکانات آن باخبرم. ارتباط من با صارم به حدود 15 سال پیش برمی‌گردد. قبل از اینکه اولین فرزندم به دنیا باید دو بارردار ی ناموفق داشتم که به دلیل پاره شدن کیسه آبم مجبور به کورتاژ می‌شدم. پس از این ماجراها در سومین بارداری ‌ام، تحت نظر پزشک در صارم قرار گرفتم و قبل از بارداری، جراحی سرکلاژ انجام دادم و خوشبختانه موثر واقع شد و اولین فرزندم سیزده سال پیش در صارم به دنیا آمد.»
وقتی از انتخاب صارم از او جویا می‌شویم و اینکه چرا به صارم آمدی می‌گوید: «طی تحقیقاتی که داشتم به نام دکتر صارمی رسیدم. ایشان هم خوشنام بود و هم با تجربه. به همین دلیل ترجیح دادم به مجموعه‌ای بیایم که مدیریت آن با دکتر صارمی بود و هرگز از این انتخاب پشیمان نشدم. حالا هم پس از گذشت 13 سال از زایمان اولم، برای به دنیا آوردن دومین فرزندم نیز به اینجا آمدم و باز هم قبل از بارداری تحت جراحی سرکلاژ زیر نظر دکتر علیجانی قرار گرفتم و همانطور که می‌بینید دخترم دومم هم در آغوشم قرار دارد و من برای بار دوم طعم شیرین مادر شدن را چشیدم. »
مهدی‌زاده از پزشکش نیز بسیار راضی است و تشکر می‌کند: «خانم دکتر علیجانی طی دوره بارداری‌ام بسیار حساس و دلسوزانه پیگیر اوضاع و احوالم بود. واقعا از ایشان و رسیدگی‌هایش تشکر می‌کنم. از برخورد عالی دیگر پرسنل صارم نیز ممنونم. دکتر علیجانی خیلی نگران و جویای احوال من و دخترم بودند و طی دوره‌ی درمان به پیشنهاد و توصیه‌ی ایشان در استراحت مطلق به سر می‌بردم و مطمئن بود با تبحر و تجربه‌ ‌شان ماجرا به خوبی و خوشی ختم خواهد شد. در کنار همه‌ی این توضیحات، یک حراجی بسیار عالی نیز پشت سر گذاشتم و از آنجا که به صارم و پزشکانش اعتماد داشتم کوچکترین نگرانی در من وجودنداشت و با روحیه‌ی عالی همه‌ی مراحل را پشت سر گذاشتم. از روزهای مراجعه‌ی من به صارم که همه چیز روتین و بابرنامه پیش می‌رفت گرفته تا به دنیا آمدن فرزندم تمام امور با نظم و ترتیب بود و به همین جهت از مسئولین ذیربط کمال تشکر و قدردانی را می‌نمایم. »
ما هم برای خانم مهدی‌زاده آرزوی روزهایی پر از خبرهای خوب و سلامتی داریم و امیدواریم در کنار همسر و دیگر فرزندشان روزگاری خوش را
سپری کنند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.