لطفا صبر کنید ...

مریم شاپورگان:صارم را برای بار دوم بدون هیچ تحقیقی و شکی انتخاب کردم

بهمن ۱۵, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
rsz_img_252.jpg

مریم شاپورگان، از مراجعین محترم بیمارستان است که برای بار دوم صارم را انتخاب کرده است و این نکته‌ای است که خبر از رضایت او در زایمان اولش می‌دهد.

شاپورگان در باره دلیل انتخابش می‌گوید:

«4سال پیش دنبال یک مرکز درمانی یا بیمارستان بسیار خوب و البته پزشکی حاذق در رشته زنان و زایمان بودم که به نام صارم رسیدم. در صارم هم تحقیق کردم و دکتر کرم‌نیای‌فر را انتخاب کردم. دوست داشتم زایمان طبیعی داشته باشم و خدا را شکر همین اتفاق هم افتاد. پسرم کیان در حال حاضر 4 سال دارد و خدا را شکر از همه چیز راضی بودم. به همین دلیل است که برای بار دوم بدون هیچ تردیدی صارم را انتخاب کردم و حالا هم در هفته 35 بارداری دومم هستم و چیزی به پایان این دوره نیز باقی نمانده و پسر دومم هم به زودی به دنیا خواهد آمد.»‌

او صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد:

«در حال حاضر تقریباً به صورت میانگین ماهی یک بار به صارم مراجعه می‌کنم و پزشکم معاینات، آزمایش‌ها و خلاصه هر آنچه لازم است را با حوصله و سرفرصت برایم انجام می‌دهد. ایشان واقعاً‌باتجربه و البته با حوصله هستند و زمانی که خدمت ایشان می‌رسم آرامش خاصی به من دست می‌دهد. دکتر کرم‌نیای‌فر هیچ سوالی را بی‌پاسخ نمی‌گذارند و تمام ابهامات ذهنی بیماران را رفع می‌کند. با اینکه مراجعین صارم مخصوصاً دکتر کرم‌نیای‌فر زیاد است و همیشه سرشان شلوغ است اما تا به حال ندیدم سر حوصله نباشند و به دلیل تراکم زیاد مراجعین، معاینه‌ای را ناتمام یا کاری را با عجله انجام دهد. با خیالی راحت آخرین روزهای دوران بارداری ام را پشت سر می‌گذارم و به زودی آرمان نیز به دنیا خواهد آمد و خاطرات خوش من از صارم دو برابر می‌شود.»

شاپورگان در ادامه می‌گوید:

«من چهار سال پیش به قسمتهای مختلف صارم از قبیل کلینیک، سونوگرافی، تصویربرداری، آزمایشگاه و … مراجعه کرده‌ام و در حال حاضر نیز با تمام این قسمتها سرو کار دارم. انصافاً همه چیز سر جای خودش است و نظم و انضباط بیش از پیش رعایت می‌شودو به ما نند گذشته همانقدر با کیفیت است. در این مدت هم پزشک و هم بیمارستان را به اطرافیان توصیه کرده‌ام و دوست دارم این تجربه شیرین و خیال راحت را اطرافیانم نیز تجربه کنند. علاوه بر کادر درمان، بخش‌های مختلف و … پرسنل صارم نیز بسیار با اخلاق و حرفه‌ای عمل‌کنند و احترام حرف اول و آخر در صارم است. »

از حس و حال دوباره مادر شدن نیز سوال کردیم:

«پزشکان معمولاً توصیه می‌کنند که با جنین صحبت کنیم و با او ارتباط برقرار کنیم. من این نکته را بسیار مفید می‌دانم و به آن نیز جامه‌ی عمل می‌پوشانم. پسرم در حال حاضر متوجه تمام چیزهایی که دوروبرش است می‌شود و عکس‌العمل نشان می‌دهد. حرفهای با انرژی مثبت، زیاد بین ما رد و بدل می‌شود. از او می‌خواهم که مثل برادرش راحت به دنیا بیاید و هم خودش و هم من را اذیت نکند. این بار حسم تفاوت زیادی با دفعه‌ی قبل دارد. این بار حس مادری را بیشتر درک کرده‌ام و تجربه‌ی گذشته من را آبدیده کرده است. مرتبه‌ی قبل بیشتر استرس داشتم و کمتر به روزهای مادری فکر می‌کردم. اما الان بیشتر به آن روزها فکر می‌کنم؛ هر چند بزرگ کردن بچه بسیار سخت و طاقت‌فرساست اما ارزشش را دارد و وقتی رشد و نمو او را تماشا می‌کنی لذتبخش است. »‌

او در پایان می‌گوید:

«خدا این فرصت را به هر کسی که آرزوی مادر شدن دارد بدهد و ان‌شاءا… همه بچه‌ها سالم به دنیا بیایند و با رفتن این بیماری شرایط جامعه بهتر شود. سلامتی همه را آرزومندم و دعا می‌کنیم برای دیدن روزهای بدون کرونا و اینکه ماسک از صورت همه‌ی مردم جهان برداشته شود.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما