لطفا صبر کنید ...

محبی: از همه پرسنل زحمت‌کش صارم متشکرم

جولای 6, 2020 توسط Sarem admin
IMG_0004-scaled.jpg

پروانه محبی از پر سنل قدیمی و زحمتکش بیمارستان صارم است که در واحد تغذیه مشغول به فعالیت است و بسیاری از صارمی‌ها ایشان را به خوبی می‌شناسند.
او که در بخش‌های مختلف مانند بستری یک، دو، سه، ICU‌و … فعالیت کرده است می‌گوید: «از سال 1392 وارد بیمارستان صارم شدم و از همان زمان در واحد تغذیه مشغول به فعالیت هستم. از صمیم قلبم می‌گویم که خوشحالم که در صارم کار می‌کنم. همیشه به دنبال فرصتی مناسب بودم که از جناب آقای دکتر صارمی تشکر ویژه کنم. صارم محیطی کاملا دوست‌داشتنی و البته امن برای پرسنل خود است که به شدت دوست‌داشتنی است و این توسط جناب آقای دکتر صارمی بوجود آمده است. بنابراین باید از ایشان تشکر کرد که چنین محیطی را برای اشتغال پرسنل و ارائه خدمت به مراجعین بوجود آورده‌اند.»
محبی در ادامه می‌گوید: «تمام پرسنل صارم را صمیمانه دوست دارم و از به همه آنها احترام می‌گذارم. از همگی به خاطر همکاری خوبشان با واحد تغذیه تشکر می‌کنم. می‌دانم که کلیه پرسنل صارم زحمتکش هستند و به همین دلیل قابل احترامند. در پایان نیز باید بگویم ما با تک‌تک تولدهای نوزادان در صارم خاطره داریم و همه آن لحظات برای ما یک خاطره شیرین است. به همین دلیل کار کردن در صارم لذتبخش است.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.