لطفا صبر کنید ...

قلعه‌نویی: خوشحالم عضوی از خانواده صارم هستم

جولای 19, 2020 توسط Sarem admin
WhatsApp-Image-2020-07-09-at-17.43.12-1.jpeg

فاطمه قلعه‌نویی، از پرسنل باتجربه و وفادار بیمارستان صارم است. او در بخش‌های متنوعی از جمله NICU، اورژانس و … فعالیت داشته است.
قلعه‌نویی درباره سابقه فعالیتش می‌گوید: «از سال 1393 در بیمارستان صارم مشغول به فعالیت هستم و همچنان با علاقه در محل کارم حاضر می‌شوم و همان انگیزه‌ی روز اول کارم را دارم. خوشحالم با این مجموعه همکاری می‌کنم و خودم را یکی از اعضای خانواده‌ی بزرگ صارم می‌دانم. به نظرم یکی از شاخصه‌های صارم علاوه بر تلاش بر ارتقاء کیفیت، امنیت شغلی پرسنل آن است.»‌
او از همکاران مختلفی که در این سال‌ها با آنها کار کرده است برای ما اینگونه گفت: «بیشترین زمان فعالیتم در NICU و اورژانس صارم بوده‌ام و هم‌اکنون نیز در اورژانس فعالیت می‌کنم. از کار کردن کنار همکاران محترمم در صارم واقعا راضی هستم و احساس راحتی می‌کنم. همه‌ی ما برای ارائه‌ی بهترین خدمات به مراجعین تلاش می‌کنیم و امیدواریم در انجام وظیفه‌ی خود موفق بوده باشیم. جا دارد از مسئولان قسمتهای مختلفی که تا به حال در آنها کار کرده‌ام تشکر کنم که نهایت همکاری را داشته‌اند. از همه‌ی آنها راضی هستم و امیدوارم این احساس متقابل باشد.»
پرسنل محترم اورژانس از شرایط ویژه کنونی و کار کردن در مراکز خدمات درمانی می‌گوید: «شرایط کار در زمان شیوع کرونا ویژگی‌های خودش را دارد و نهایت ایمنی و دقت را می‌طلبد. ما تمام سعی‌مان را می‌کنیم تمام مسائل ایمنی را رعایت کنیم تا هم خودمان مبتلا نشویم و هم باعث انتقال آن به دیگران نشویم. واقعیت این است که بیشترین نگرانی ما مراجعین هستند و دلیل اصلی رعایت دقیق دستورات مندرج در پروتکل‌های بهداشتی جلوگیری از انتشار این ویروس است. به همه‌ی مراجعین و همکاران عزیزم نیز مجدانه توصیه می‌کنم موارد بهداشتی را رعایت کنند و علاوه بر مبتلا نشدن به این بیماری، باعث انتقال آن به اطرافیان، خانواده و دیگر اعضای جامعه نشوند. در این مدت کنار بیماران کرونایی نیز بوده‌ام اما با رعایت دقیق مسائل بهداشتی تا کنون دچار این بیماری نشده‌ام و امیدوارم این بیماری هر چه زودتر از کشور ما و همچنین کل دنیا ریشه‌کن شود و مردم به زندگی عادی خود برگردند. »
برای خانم قلعه‌نویی آروزی سلامتی و توفیق روزافزون داریم و امیدواریم هر روزشان بهتر از روز قبل باشد.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.