لطفا صبر کنید ...

قاسم‌لو: از انرژی همکاران انرژی می‌گیرم

جولای 6, 2020 توسط Sarem admin
مصاحبه-خانم-قاسم-لو-پریناتال.jpg

خانم قاسم لو یکی از پرسنل همیشه قبراق و سرحال صارم است که از همان ابتدا که خانواده بزرگ صارم پیوست در کلینیک پریناتال مشغول به فعالیت شد.
او از فعالیتش می‌گوید: «در این 3 سال که به صارم آمده‌ام هر روز برایم پر از خاطره بوده و اینقدر همکاران و مراجعین خوبی داریم که از کار انرژی می‌گیریم. نباید از نقش ویژه سوپروایزر فوق‌العاده‌مان سرکار خانم قزلی در این ماجرا نیز بگذریم.»
قاسم‌لو از قبل از آمدنش به صارم برای مان گفت: «دنبال جایی با شرایط ایده‌آل و مناسب بودم. وقتی به صارم آمدم خیلی علاقمند شدم تا پذیرفته شده و مشغول به فعالیت شوم که خدا را شکر همین اتفاق افتاد و از خرداد 96 تا به حال در صارم بوده‌ام.»
قاسم‌لو با اشاره به محیط مناسب و همکاران دوست‌داشتنی در صارم می‌گوید: «اینها، دلایل خوبی برای ایجاد انگیزه برای هر روز آمدن به صارم هستند و به همین دلیل انرژی و پشت کار من هر روز بیشتر می‌شود. در شرایط سخت فعلی و با وجود بیماری کرونا نیز سعی می‌کنیم با غلبه بر نگرانی خود استرس را از مراجعه‌کنندگان دور کنیم و آنها را نیز به آرامش دعوت کنیم.»
قاسم لو در پایان می‌گوید: «امیدواریم به زودی این شرایط را پشت سر بگذاریم و در خانواده بزرگ صارم شاهد جشن‌ها و مراسم‌هایی باشیم که قبلا نیز برگزار می‌شد و به همراه همکاران و خانواده در آن شرکت کنیم.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.