لطفا صبر کنید ...

عبدالمنان جار محمدنژاد: کلاس های آموزشی بسیار مفید هستند

بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
IMG_4497-1200x800.jpg

عبدالمنان جار محمدنژاد:از اول تیرماه 98 وارد بهترین بیمارستان ناباروری ایران شده‌ام.

از همان ابتدا که فرم پر کردم شرایطم را با خانم میرزایی در میان گذاشتم و با انرژی مثبت از بیمارستان خارج شدم. اینجا از هر نظر ایده‌آل است.

برای من که چند ماه است از شهرستان آمده‌ام در تهران مشغول به کار شده‌ام تجربیات جدیدی به همراه داشته است. هر روز، اینجا برای من درسهایی جدیدی به همراه دارد. در محیطی مشغول به فعالیت شده‌ام که قبلا هیچگاه در آن وارد نشده بودم. محیط درمان و فضای کار آن را نمی‌شناختم اما اکنون که چند ماه از حضورم در انبار دارویی و کار در کنار دوستان بزرگوارم می‌گذرد اطلاعاتی به دست آورده‌ام که در بسیاری از موارد توانسته‌ام از آنها استفاده‌ها فراوانی بکنم. نکته جالب توجه در صارم تعدد و تنوع مراجعه‌کنندگان است.

اغلب کسانی که من با آنها ارتباط داشته‌ام شهرستانی هستند. وقتی آنها را می‌بینم بیشتر همزادپنداری می‌کنم. چون خودم هم مثل آنها هستم. وقتی از من سوال می‌پرسند و آدرس بخش یا واحدی را می‌خواهند برای اینکه بتوانم خاطره خوبی در ذهنشان از صارم و از رفتار خودم ثبت کنم آنها را تا مقصد همراهی می‌کنم. مثلا وقتی سراغ بخش‌های بستری را می‌گیرند و آدرس کلامی را به درستی درک نمی‌کنند آنها را تا رسیدن به جایی که مد نظرشان است همراهی می‌کنم. بارها پیش آمده در این شرایط من را دعا کرده‌اند و من از تمام وجود احساس خوشحالی کرده‌ام.

همکاری بین فردی در واحد خدمات بی‌نظیر است و این حاصل تدبیر مسئول محترم واحد، خانم میرازیی است. از ایشان بسیار سپاسگزارم. نکته جالب توجه دیگر، کلاسهای آموزشی برای حوزه کاری خدمات است. این کلاس‌ها عالی و مفید هستند. من قبل از حضور در این کلاس‌ها با موضوعی به نام مدیریت پسماند هیچ آشنایی نداشتم. اما اکنون با شرکت در کلاسهای آموزشی مرتبط، دانش و آگاهی نسبت به آن پیدا کردم. برای همه اعضای خانواده بزرگ صارم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتوانم در مسئولیتی که به من واگذار شده است به خوبی ایفای نقش کنم.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.