لطفا صبر کنید ...تاریخچه


در هر سطحی از آموزش پس از گذشت زمان، اندوخته های یادگیری دچار زوال می گردد. در دنیای امروز  که دارای تغییرات سریع و عمیق علمی می باشد و هر چند گاهی روش ها، تکنیک ها، مهارت ها و نظریات جدیدی وارد عرصه زندگی امروز      می شود، آموختن یک نیاز حیاتی است و آموزش مداوم بعنوان به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر در جهان مطرح می باشد.

افلاطون معتقد است که «عالی‌تر و مقدستر از آموزش و پرورش فنی نیست» و در اثر آموزش و پرورش، جسم و روح انسان، به بلندترین پایه جمال و کمال می‌رسد.

با مطالعه تاریخ در می یابیم که پیشرفت نسل انسان ها، حاصل یادگیری و دانش آموزی بوده است. در دنیای امروز آموزش مهمترین چیز در دنیا محسوب می شود زیرا دنیای امروز که به دلیل گسترش علوم و تجارب بشری و توسعه فن‌آوری و پیشرفتهای صنعتی روز به روز در حال تغییر است و حرکت بدون آموزش در راستای این تغییرات کاری پر زحمت و مشکل به شمار می رود لذا تمامی سازمانها به عنوان راه حل بهسازی و آموزش منابع انسانی را سر لوحه کار خود نموده اند.

فرآیند یادگیری می تواند در تمام طول عمر ادامه داشته باشد و انسان ها را به طور پیوسته در روند بهبود و پیشرفت قرار دهد.  در عصر حاضر آموزش و پرورش با زیستن انسان همراه شده است . در این راستا بیمارستان صارم برای ارتقاء مهارت و دانش پزشکان و کارکنان خود از دیرباز گام موثری را برداشته است. این سازمان آموزش را وظیفه اساسی خود دانسته و آن را یک فرآیند مداوم و همیشگی در نظر داشته است. لذا برای یادگیری و کسب مهارت های جدید این سازمان آموزشی را امری موقت و تمام شدنی نمی داند و کمک به پزشکان و کارکنان را در جهت پیشرفت و بهبود توانائی های شغلی را یکی از مسئولیت های مهم خود می داند زیرا  با توجه به تغییرات سریع و عمیق علمی و ورود تکنیک ها و روش های جدید آموزش مداوم یک ضرورت غیرقابل انکار در کلیه رشته­ها و مشاغل به خصوص در رشته­های علوم پزشکی بشمار می رود.

بیمارستان صارم از ابتدا بیمارستان و سازمان خود را به عنوان یک سازمان تبدیل کننده در نظر داشته است و آموزش و پژوهش را به عنوان ضرورت انکارناپذیر پذیرفته است.


کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما