لطفا صبر کنید ...

صبوری ، اخلاق خوب و علم کامل پزشکم مثال زدنی است

جولای 19, 2020 توسط Sarem admin
مراجعه-2-1200x674.png

در کلینیک پریناتال هر روز خانم‌های باردار متعددی رفت و آمد می‌کنند و هر یک داستان متفاوت زندگی خود را دارند.
خوشحال می‌شویم که غالبا ابراز رضایت می‌کنند و هر روز تلاش می‌کنیم اگر عیب و نقصی هم وجود دارد به نحو احسن رفع کنیم تا رضایت آنها بیشتر و کامل‌تر باشد.
هر از گاهی سراغ آنها می‌رویم و گپ و گفتی نیز با هم داریم. این مراجعه‌کننده نیز با ما گفت‌وگوی کوتاهی داشت.
از نحوه‌ی آشنایی‌اش با صارم می‌گوید: «هم از طرف دوستان ، صارم را به من توصیه کردند و هم اینکه خواهر همسرم اسفند ماه در صارم زایمان داشتند و آن زمان مطمئن شدم صارم انتخاب مناسبی است.»
از پزشکش جویا شدیم: «دکتر آتیه میرفندرسکی پزشک معالج من است و باید اعتراف کنم او فوق‌العاده صبور، با اخلاق، با احساس و با علم کامل است و تقریبا با خیال راحت نزد ایشان می‌آیم و دوران بارداری خوبی را در حال سپری کردن هستم. الان در هفته 31 بارداری هستم و از روند درمانم بسیار راضی‌ام. توصیه‌هایشان را موبه‌مو اجرا می‌کنم و به همین دلیل حال و اوضاع جسمی و روحی مناسبی دارم. »
از دفعات مراجعه‌اش به صارم جویا شدیم: «بستگی به حال و احوالم دارد اما تا قبل از عید تقریبا به صورت میانگین هر ماه یک بار به صارم می‌آمدم اما در سال جدید اولین بار است که به صارم می‌آیم و با ارتباطی که با پزشک، ماماها و البته فضای مجازی صارم دارم سوالاتم پاسخ داده می‌شود و در واقع رفت و آمد من به صارم به این دلیل کمتر شده که با توجه به وجود شرایط خاص و شیوع ویروس کرونا منطقی است و به همین دلیل خوشحالم با مرکزی به نام صارم آشنا شدم و همه نوع خدمات را به صورت کامل به مراجعه‌کننده ارائه می‌دهد.»
او در پایان گفت‌وگوی کوتاهش از صارمی‌ها قدردانی کرد: «امروز سونوگرافی کامل نوزادم را گرفتم و می‌گویند به شدت شبیه پدرش است. ممنونم از بیمارستان فوق تخصصی صارم که لحظات شاد و به یاد‌ماندنی زیادی را تا کنون برای من رقم زده است. ممنون از کادر زحمتکش بیمارستان که تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات کامل به مراجعین به کار می‌گیرد و در نهایت ممنون از شما که وقت گذاشتید و اجازه گفت‌وگو را به من دادید. همگی خسته نباشید و امیدوارم هر روزتان پر از برکت، شادی و خبرهای خوب باشد.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.