لطفا صبر کنید ...

صارم چشم و چراغ خانواده ما را روشن کرد

دی ۶, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
IMG_9577-1200x800.jpg

چندی پیش خانواده الیاسی با فرزند کمتراز دو ماهه خودشان با یک کیک که روی آن شب یلدا را تبریک گفته بودند به دیدار آقای دکتر صارمی آمده بودند. با آنها گپ کوتاهی زدیم که در زیر می‌خوانید:

سرکار خانم قره‌گزلوئی ضمن عرض خیرمقدم خدمت شما و همسر محترمتان از دلیل دیدار امروزتان با جناب آقای دکتر صارمی برایمان بگویید:

مدت‌ها بود که باردار می‌شدم اما فرزند ما نمی‌ماند و دچار سقط‌های مکرر می‌شدم. با پزشکان و مراکز درمانی مختلف در ارتباط بودم و نتیجه‌ای نگرفته بودم. از طریق یکی از پزشکان که شاگرد جناب آقای دکتر صارمی بود با بیمارستان صارم آشنا شدیم و به اینجا مراجعه کردیم. این مراجعه مهر پایانی بر تمام مشکلات ما بود.

یعنی با آمدن به صارم مشکل شما حل شد؟‌

با مراجعه به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صارم و ملاقات با آقای دکتر صارمی، خدمت سرکار خانم دکتر گیتی رفتیم و پس از معاینات لازم و سونوگرافی‌های منظم و مکرر قرار بر این شد که عمل سرکلاژ شکمی باز روی من صورت بگیرد. این جراحی قبلا در جای دیگری نیز با روش دیگری روی من انجام شده بود.

و پس از انجام این جراحی چه اتفاقی افتاد؟‌

پس از این جراحی موفق، من باردار شدم و با رعایت تمام موارد زیر نظر خانم دکتر گیتی، دوران موفقی را طی کردم و هشتمین روز هشتمین ماه امسال پسرم کارن به دنیا آمد. 

آقای الیاسی نظر شما در این باره چیست؟ حس و حالتان را برای ما بگویید.

بعد از چند سال چشم‌انتظاری، که امیدمان کمرنگ شده بود اینجا امیدمان به ثمر نشست و چراغ خانه‌مان روشن شد. جناب آقای دکتر صارمی برای ما بزرگی کردند و سرکار خان گیتی برای ما خواهری کردند. ایشان آنقدر پیگیر کار ما بودند که از وظایف یک پزشک بالاتر بود. امیدوارم شرایطی پیش بیاید که بتواند گوشه‌ای از زحماتشان را جبران کنم.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما