لطفا صبر کنید ...

صارم را دوست دارم چون می‌توانم در تعامل با مردم با آنها خدمت کنم

بهمن ۱۸, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
rsz_img_7842.jpg

شبنم کنش‌لو از اعضای نسبتاً جدید خانواده‌ی بزرگ صارم می‌باشد که با او به گفت‌وگو نشستیم.

او از آمدنش به صارم می‌گوید:

«پیش از صارم در محیطی کاملاً متفاوت با بیمارستان مشغول به کار بودم و هیچ ارتباطی با کار درمانی نداشت. البته آنجا نیز چیزهای زیادی آموختم و به داشته‌هایم اضافه کردم. از اردیبهشت 1399 به خانواده‌ی بزرگ صارم پیوستم از این بابت خیلی خوشحالم. اینجا در محیطی قرار گرفتم که آدم‌های خوب در اطرافم بسیار زیادند و دایره رفقا و دوستانم را به شکل قابل توجهی افزایش داد. خوشحالم این فرصت را پیدا کردم که دوستان و همکاران خیلی خوب پیدا کنم و به موضوع را به فال نیک می‌گیرم.»

کنش‌لو در ادامه به خواسته‌های قلبی‌اش اشاره می‌کند:

«موضوعی که همیشه دنبال آن هستم ارتباط بسیار خوب با اطرافیانم است. در صارم با رابطه‌ی خوبی که میان پرسنل وجوددارد همیشه در حال آموختن هستم. چنین مجموعه‌ای دائماً در حال پیشرفت خواهد بود. البته نکته‌ای که مدام در ذهنم می‌پرورانم و به آن معتقدم این است که در اوج و بالاترین نقطه کیفی نیز همیشه جای پیشرفت وجوددارد. در اینکه صارم خوب است و محیطی بسیار مناسبی برای ارائه‌ی خدمات درمانی بسیار با کیفیت است شکی نیست اما همیشه جا برای پیشرفت و بهتر شدن وجود دارد و شخصاً در هر محیط کاری که بوده‌ام این هدف را دنبال کرده‌ام و سعی می‌کنم با انجام درست وظایفم به بهتر شدن مجموعه کمک کنم؛ این چالش را خیلی دوست دارم و همیشه دنبالش می‌کنم. »

او با اشاره به شروع فعالیتش در کلینیک اطفال می‌گوید:

«بهترین خاطره‌ام در همین مدت کوتاه در ارتباط با کودکانی است که برای رسیدگی و رفع بیماری به کلینیک کودکان مراجعه می‌کردند. این کودکان معصوم و دوست‌داشتنی را قسمتی از وجودم می‌دانم و به قدری با آنها اُخت می‌شدم و سعی می‌کردم مهربانانه برخورد کنم که وقتی در کلینیک نبودم، همکارانم به من می‌گفتند برخی کودکان که به کلینیک می‌آیند سراغت را می‌گیرند و دوست دارند تو را ببینند. برخی از آنها آنقدر با من دوست می‌شدند که در کلینیک دنبالم می‌دودیدند و هر جا می‌رفتم آنها هم می‌آمدند! به طور کلی دنیای بچه‌ها را خیلی دوست دارم.»

کنش‌لو نظر جالبی پیرامون ارتباط بین پرسنل در صارم دارد:

‌«موضوعی که به ذهنم می‌رسد این است که همه‌ی آدم‌ها روزهایی سر حوصله نیستندو بعضی اوقات نمی‌توان از آنها اخلاقیات و عکس‌العمل‌های همیشگی را انتظار داشت. با تنش‌های کوچک و صحبت‌های لحظه‌ای نباید میان همکاران کدورت و ناراحتی پیش بیاید و باید از آن گذشت و در رسیدن مجموعه به اهداف عالیه تلاش کرد. در کنار این موضوع اگر یک مسئول و مدیر در یک مجموعه علاوه بر مدیر بودن مدبر هم باشد می‌تواند در لحظات خاص درست فکر کند، درست تصمیم بگیرد و درست عمل کند. مدیرِ مدبّر باعث پیشرفت محیط کار و ایجاد فضای گرم و صمیمی میان اعضای آن می‌شود و فکر می‌کنم در صارم این اتفاق افتاده است و دلیل صمیمت و رابطه درست میان تمام اعضای صارم همین است.»

او صحبت‌هایش را اینطور به پایان می‌رساند:

«امیدوارم تا زمانی که خیر و صلاح است اینجا بمانم و از بودن در این مجموعه همواره راضی و خوشحال بوده‌ام.صارم را دوست دارم چون می‌توانم به همنوعانم خدمت کنم و در تعامل با مردم باشم. در این مدت از همه همکارانم آموخته‌ام و برای همه آنها بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. امیدوارم همیشه حکمت خدا با خواسته‌ی دل همه‌ی عزیزانم که می‌شناسم یا حتی نمی‌شناسم یکی باشد. سلامتی و موفقیت همه‌ی شما آرزوی قلبی من است.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما