لطفا صبر کنید ...

شادی نوری: دلیل شلوغی بیمارستان رضایت مراجعین از صارم است

بهمن ۲۹, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
rsz_img_9301.jpg

با شادی نوری، پرسنل محترم صارم که این روزها در بخش پذیرش بستری مشغول به فعالیت می‌باشند گپ و گفت کوتاهی داشتیم.

او از آمدنش به صارم می‌گوید:

«حدود یک سال و نیم است که عضو خانواده‌ی بزرگ صارم شده ‌ام و از این اتفاق خیلی خوشحالم. در حال حاضر در قسمت پذیرش بستری در خدمت مراجعین محترم هستم و سعی می‌کنم با انجام درست وظایفم به سهم خودم گامی در جهت جلب رضایت مردم و نیل به اهداف مجموعه صارم بردارم.»

او در ادامه می‌گوید:

«از شاخصه‌های بیمارستان که در این مدت به چشمم آمده است پرسنل وظیفه‌شناس، مودب و به طور کلی دوست‌داشتنی‌اش است که واقعا همکاری با آنها برایم جذاب است و همیشه تلاشم بر این بوده که همکاری مناسبی با همه‌ی اعضای جزیره‌ی صارم داشته باشم.»

نوری معتقد است در صارم همه چیز در حال پیشرفت است:

«محیط مناسب صارم باعث شده است اعضای آن نیز به خوبی به انجام وظیفه بپردازند و همیشه رو به جلو حرکت کنند. در صارم پیشرفت به وضوح قابل مشاهده است و فکر می‌کنم سایر همکاران نیز از کار کردن در صارم راضی باشند. علاوه بر همکاران، بیماران نیز از انتخاب صارم خوشحالند. من در قسمتی هستم که بیماران در بدو بستری و زمان اتمام زمان بستری‌شدنشان با ما سروکار دارند و از روحیه‌ی آنها به سادگی می‌توان از میزان رضایت یا عدم رضایت آنها آگاهی پیدا کرد. باید بگویم که غالباً بیماران از انتخاب صارم راضی هستند و یکی از دلایل شلوغ بودن بیمارستان صارم هم همین موضوع است. در چند ماه اخیر شلوغی بیمارستان بیش از گذشته بوده است و این امر باعث شده است کار پرسنل نیز بیشتر شود اما به هر ترتیب رضایت مراجعین خستگی را از تن ما خارج می‌کند. به همه همکاران محترم خسته نباشید عرض می‌کنم و امیدوارم مثل همیشه قبراق و سرحال با سلامتی کامل در خدمت مراجعین باشند.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما