لطفا صبر کنید ...

دکتر صارمی مانند یک پدر هستند تا یک کارفرما

آذر ۱, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
rsz_زیبا_قره_داغی.jpg

با زیبا قره‌داغی، یکی از مامای محترم بیمارستان که 5 سالی است در این جزیره فعالیت می‌کند گپ و گفت کوتاهی انجام دادیم.

او در ابتدا می‌گوید:

«حدود 5 سال پیش به صارم آمد. آن زمان بخش مادران و نوزادان جدا بود و من در بخش نوزادان مشغول به فعالیت بودم. پس از مدتی این دو بخش که تفکیک بودند تلفیق شدند و من از همان زمان تا کنون در بخش مادر و نوزاد و در خدمت مادرهای عزیز که در صارم زایمان می‌کنند، هستم. الان که در خدمت شما هستم 3 سال است که در بخش مادر و نوزاد که ترکیبی هست کار می‌کنم.»

قره‌داغی از سابقه فعالیتش و اینکه چه شد که به صارم آمد برایمان گفت:

«پیش از اینکه به صارم بیایم در یکی از بیمارستان‌های سازمان تأمین اجتماعی فعالیت می‌کردم. از طریق یکی از پزشکان آنجا با صارم آشنا شدم و همین شد که به صارم آمدم. اینجا برای ماماهایی که دنبال محیط آرام، اخلاقی و امنیت شغلی هستند بسیار مناسب است.»

او در ادامه می‌گوید:

«در بیمارستان صارم بیش از بحث پزشکی و اخلاقی، کسب تجربه می‌کنیم و با بیماران مختلف از قشرهای مختلف با اخلاق‌های گوناگون آشنا می‌شویم. لازمه کار در چنین جایی، به دست آوردن قلق کار و تطبیق با رفتار های مختلف است که به بهترین شکل، لحظات خاص زندگی‌شان را به خاطره‌ای خوش و ماندگار تبدیل کنیم. اینکه بتوانیم از لحاظ روحی و جسمی، نیازهای آنها را برطرف کنیم و ترتیبی اتخاذ کنیم که با خاطری خوش صارم را ترک کنند.»‌

قره‌داغی می‌گوید:

«از مهمترین محاسن بیمارستان صارم اخلاق همکاران و پرسنل خوب و حرفه‌ای آن است. احساس می‌کنم در صارم فیلتر خاصی وجود دارد و برای جذب نیروها حساسیت زیادی دارند که چنین جو مناسبی در آن برقرار ست. جناب آقای دکتر صارمی وقعا مانند یک کارفرما نیستند و احساس من نسبت به ا یشان مثل احساس یک دختر به پدرش است. مطمئن هستم تمام همکارانم نیز چنین احساسی دارند. ایشان با نهایت تجربه و دلسوزی فراوان نه تنها در لحظات خوب، بلکه در بحران‌ها و شرایط نامناسب نیز در کنار ما هستند. ما هم سعی می‌کنیم با انجام درست و صادقانه‌ی وظایمان همیشه در کنارشان باشیم.»

مامای محترم صارم در پایان صحبت‌های خود می‌گوید:«‌از تمام همکاران خوبم که تا به امروز در کنارشان بوده‌ام و مرا تحمل کرده‌اند تشکر و قدردانی می‌کنم. یک تشکر ویژه از سرپرستار خوبمان خانم خانی‌پور انجام بدهم و همچنین از سرپرستار بخش قبلی که در آنجا مشغول به فعالیت بودم یعنی خانم طبیبیان نیز بسیار ممنونم که همگی در ارتقاء تجربه و استمرار فعالیتم موثر و راهنما بودند. در کل جو بسیار خوبی در صارم حاکم است و برای همگی صارمی‌ها آروزی سلامتی، موفقیت و شادی دارم.»

تهیه شده در معاونت رسانه بیمارستان فوق تخصصی ناباوری زنان و مردان صارم

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.

تماس فوری با ما