لطفا صبر کنید ...

در صارم هیچ دغدغه‌ای نداشتم

ژانویه 19, 2020 توسط Sarem admin
IMG_6657-1200x674.jpg

هر روز در صارم شاهد اتفاقات شیرین و خاص زیادی هستیم. از پدر و مادرهای زیادی که در صارم برای اولین بار طعم شیرین داشتن فرزند را چشیده‌اند تا خانواده‌هایی که تولد چندمین فرزندشان را در صارم جشن می‌گیرند. برخی نیز با شرایط خاص، اورژانسی و حتی بسیار ناامید به صارم آمده‌اند و با لبی خندان و خاطره‌ای خوش اینجا را ترک کرده‌اند. این نکته‌ای که صارم را با بسیاری از مراکز درمانی متمایز کرده است. سهم خبرهای خوش در این جزیره نسبت به خبرهای ناامیدکننده بسیار بالاست و این یعنی تک‌تک اعضای بیمارستان صارم در انجام امور محوله به بهترین شکل عمل می‌کنند.
با سرکار خانم ابراهیمیان که فرزند دومشان را در صارم به دنیا آورده‌اند هم کلام شدیم. مادری که بعد از اولین فرزندشان که پسر است، حالا دومین نوزادش که دختر است را در آغوش گرفته است. ولی شرایط به دنیا آمدن نوزاد دومشان کمی خاص بوده است. او در این باره می‌گوید: «با درد شدیدی به صارم آمدم و معاینات و آزمایشات متعددی را پشت سر گذاشتم تا علت مشخص شود. از آنجا که باردار بودم یکی از اولین نکاتی که به ذهن می‌رسید درد زایمان بود اما این درد کمی زودتر از موعد بود. بنابراین با تجویز پزشک محترم نوار قلب خودم و نوزادم، سونوگرافی، آزمایش خون و … را انجام دادم و با نظر ایشان مشخص شد که این درد، برای زایمان نیست و من آپاندیسیت دارم. بنابراین نیاز به جراحی فوری داشتم و همین
امر اتفاق افتاد.»
به دلیل ابتلای همزمان به آپاندیسیت و دیابت بارداری فرزند ایشان نیز کمی زودتر از موعد به دنیا آمد. او با اشاره به این موضوع می‌گوید: «دوران بارداری خود را زیر نظر دکتر کرم‌نیای‌فر طی کردم. در آن دوران دیابت من هم تحت کنترل بود و درمان‌های خاص خودش را زیر نظر ایشان پشت سر گذاشتم. با توجه به اینکه دچار آپاندیسیت نیز شدم فرزندم کمی زودتر از موعد به دنیا آمد. این باعث شد که نوزادم در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان NICU بستری شود. در این مدت علاوه بر پزشکانم که خیلی برای من زحمت کشیدند و تشخیص‌های به موقع آنها باعث نجات جان من و فرزندم شده است، راهنمایی‌های خوب سایر پرسنل مانند پرستاران، ماماها و … نیز بسیار راهگشا بوده است و این باعث خوشنامی صارم و البته خیال راحت من شده است.»
خانم ابراهیمیان از رضایت کلی خودش از صارم برای ما گفت: «صارم محیط بسیار خوب و آرامی دارد. با ور کنید اینجا اینقدر آرامش دارد که آدم دردهایش را هم از یاد می‌برد. اینجا با تبحر کادر درمان و پرسنل محترم، هیچ دغدغه‌ای نداشتم. برای همه پرسنل، کادر درمان و مخصوصا جناب آقای دکتر صارمی، آرزوی موفقیت، سرافرازی، سلامت و توفیق روزافزون دارم. ان‌اشاءالله همیشه تندرست باشند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.