لطفا صبر کنید ...

در روز دوم مسابقات صارم چه گذشت؟

بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
065e40df-9582-49e3-8ba7-880e11262199.jpg

دومین روز مسابقات ویژه پرسنل مرکز درمان ناباروری تهران صارم عصر دیروز با رقابت جذاب پنج تیم در رشته پانتومیم (ادابازی) برگزار شد.

از ساعت 15 و با حضور تعدادی از پرسنل بیمارستان به عنوان تماشاگر تیم‌های پنج‌گانه گروه دوم مسابقات ادابازی به صورت رسمی آغاز و 10 نفر از پرسنل خلاق بیمارستان به مدت یک ساعت و نیم به رقابت پرداختند.

مسابقات در دو زمان سه دقیقه‌ای برای هر تیم و به صورت دوره‌ای برگزار گردید و در نهایت تیم دو نفره (علیرضا الف‌زاده و پوریا رشیدی) با کسب 25 امتیاز به عنوان تیم اول وارد مرحله حذفی شد. تیم‌های دوم و سوم به دلیل تساوی در امتیازات کسب شده در دور دوم رقابت مشخص شدند. آقایان هادی ایمانی‌مقدم و حامد کاظم‌لو با کسب 20 امتیاز و مکرم موسوی و اکرم حاجی‌نسب نیز با امتیاز مشابه وارد دور دوم شدند. در دور دوم رقابت در مدت زمان 3 دقیقه برگزار شد که تیم آقایان با برتری به حریف به عنوان تیم دوم گروه وارد مرحله بعد شدند.

نکته جالب توجه در هیجان ایجاد شده در سالن مسابقه بود. مسئول منابع انسانی، مسئول واحد خدمات، مترون بیمارستان و تنی چند از همکاران واحدهای مختلف به عنوان تماشاگر در سالن حضور داشتن و در زمان برگزاری شاهد هیجان و رقابت جذاب گروه‌های شرکت‌کننده بودند.

برخی از تیم‌ها با آمادگی کامل در مسابقه حضور پیدا کرده بودند و برای راهنمایی طرف مقابل از تمام ظرفیت‌ها از جمله کدگذاری، اشاره‌های معنادار و سایر ترفندهای حرفه‌ای بازی پانتومیم استفاده می‌کردند.پس از برگزاری مسابقات دیروز و راهیابی دو تیم برتر به مرحله حذفی، باید منتظر بود تا مسابقات گروه دیگر نیز برگزار شده و تکلیف چهار تیم نهایی مشخص شود.

تیم اول گروه اول مقابل تیم دوم گروه دوم و بالعکس خواهند ایستاد و بازی‌های مرحله بعد را برگزار خواهند کرد.
در روزهای آینده خبرهای تکمیلی این رقابت‌ها را در روزنامه صارم منتشر خواهیم کرد.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.