لطفا صبر کنید ...

حامد کاظم‌لو : پرسنل صارم همیشه درجه یک بوده‌اند

بهمن ۲۲, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
rsz_img_7856.jpg

حامد کاظم‌لو از پرسنل خوش‌اخلاق و قدیمی بیمارستان صارم است.

او که از سال 1392 به جمع خانواده‌ی بزرگ صارم اضافه شده است می‌گوید:

«پیش از صارم در بیمارستان دیگری مشغول به فعالیت بودم و پس از آشنایی با صارم، مراجعه، مصاحبه و … به جمع صارمی‌ها اضافه شدم. ابتدا در صندوق، بعدها پذیرش و …، در حال حاضر هم در بیمه و ترخیص در خدمت مراجعین محترم هستم. البته بخشی که هم‌اکنون در آن مشغول به فعالیت هستم مرتبط‌ترین جا با توجه به رشته تحصیلی‌ام می‌باشد و از آنجایی که رشته دانشگاهی‌ام نیز بیمه است بنابراین فکر می‌کنم در این بخش بهتر و بیشتر می‌توانم از داشته‌هایم استفاده کنم و در خدمت مجموعه صارم باشم.»‌

او در ادامه می‌گوید:

«از ابتدای حضورم در صارم، همه چیز برای من خوب بوده است. البته همه کارها فراز و نشیب‌هایی دارند و روزهای سخت و آسان زیادی را باید تجربه کرد؛ کار ما هم از این امر مستثنی نبوده است. نکته‌ای که به نظرم می‌رسد این است که امیدوارم همچنان به عنوان یک نیروی مفید در خدمت بیمارستان صارم باشم و در این راستا همه‌ی انرژی و تلاشم را به کار گرفته‌ام؛ اما در کل فکر می‌کنم مجموعه‌ی صارم آخرین جایی باشد که به عنوان یک نیروی اداری مشغول به فعالیت باشم و روزی روزگاری پس از صارم، دیگر کار اداری و دفتری انجام نخواهم داد.»

کاظم‌لو با اشاره به اخلاق و رفتار پرسنل صارم می‌گوید:

«پرسنل صارم همیشه درجه یک بوده‌اند و هیچ عضوی از صارم تا به حال از نظر اخلاق حرفه‌ای در کار مشکلی نداشته‌ است. همیشه و همه جا گفته‌ام و همچنان نیز خواهم گفت که بیمارستان صارم از کادر بسیار خوش‌اخلاق، خوش‌خلق و خوش‌برخوردی برخوردار است و این یکی از ویژگی‌های بارز جزیره‌ی صارم است. درباره‌ی رفتار و خلقیات من هم دیگران باید نظر بدهند و امیدوارم کسی از من ناراحت و دلگیر نباشد.»

او صحبت‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد:

«همانطور که اشاره کردم در همه‌کارها روزهای خوش و روزهای سخت وجود دارد . یکی از بهترین روزهای من در صارم روز تولد فرزندم در صارم بوده است. یکی از مواردی که من به صارم تعلق خاطر دارم این است که پیش از آمدن به صارم من متأهل نبودم. پس از ورود به صارم تشکیل خانواده دادم و حالا فرزندم هم به جمع خانواده‌ی ما اضافه شده است. اینها همه در روزهایی برای من رقم خورده است که در صارم مشغول به فعالیت بوده‌ام و به همین دلیل است که نگاهم به صارم چیزی فراتر از محل کار می‌باشد و با تمام سختی‌ها می‌گویم در صارم از ابتدا همه چیز برای من خوب بوده است.»

او در بخش پایانی صحبت‌هایش می‌گوید:

«زمانی که من در این واحد (بیمه) شروع به فعالیت کردم با 14 بیمه قرارداد داشتیم؛ اما در حال حاضر با 41 بیمه همکاری می‌کنیم و این باعث شده حجم کار با همان نیروی انسانی قبلی به شدت افزایش یابد. البته ما تمام انرژی خود را برای پیشبرد امور به کار گرفته‌ایم و امیدواریم در این امر موفق عمل کرده باشیم. جا دارد از شخص جناب آقای دکتر صارمی تشکر ویژه نمایم که همیشه فشار حداکثری روی دوش ایشان می‌باشد اما با مدیریت خودشان تمامی امور را رفع و رجوع می‌کنند. امیدوارم مجموعه‌ی صارم همچنان پابرجا و استوار به کار خود ا دامه دهد و سایه‌ی جناب آقای دکتر صارمی در سلامتی کامل بر سر ما و تمام اعضای جزیره‌ی صارم باشد. »

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما