لطفا صبر کنید ...

جلسه هم‌اندیشی با پرسنل بستری 3

تیر ۲, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
WhatsApp-Image-2020-06-21-at-14.47.18.jpeg

طبق اعلام قبلی جلسه هم‌اندیشی مسئول منابع انسانی و مترون بیمارستان با پرسنل بخش بستری 3 ساعت 14:30 روز گذشته برگزار شد

در این جلسه که با پخش کلیپی از فعالیت‌ها و زحمات همکاران بخش بستری 3 آغاز شد ابتدا مترون بیمارستان اهداف تشکیل جلسه را بازگو کرد و گفت: «هدف ما از این جلسات ارتباط نزدیک و درست با همه‌ی همکاران‌مان است. می‌خواهیم نکات قابل اصلاح را در این گونه هم‌اندیشی‌ها بیان کنیم و بیشتر تمایل داریم شنونده نظرات شما باشیم.

شما همکاران پر تلاش در صف اول خدمت به مراجعه‌کنندگان حضور دارید و نکاتی را می‌بینید که ممکن است بسیار مهم باشد و در شلوغی‌های کاری فراموش شود. از شما می‌خواهم در درجه اول مسئولیت‌پذیری را به عنوان اصلی‌ترین شاخص در وظایف کاری قرار دهید. چون اگر بدانید سازمان از شما چه کارهایی انتظار دارید می‌توانید به خوبی از پس آن بر آیید. نکته‌ی دیگری که لازم است به آن توجه کنید کار تیمی و کار گروهی است. شما تا زمانی که نتوانید به عنوان یک گروه به بیمار خدمترسانی کنید نمی‌توانید رضایت او را جلب کنید. فراموش نکنید خطا یا سهل‌انگاری هر کدام از شما در نتیجه کلی کار دیگران هم اثر منفی دارد

. پس برای اینکه زحمات خودتان نادیده گرفته نشود و هدر نرود باید همدیگر را کمک کنید. البته این کمک به معنای دخالت در کار دیگران نیست بلکه به معنای همراهی و همراهی است. شما باید زیر نظر سرپرستار بخش به تک‌تک وظایفتان به خوبی عمل نمایید چون رسالت ما خدمت‌رسانی درست به مردم است.»

در ادامه زهرا خانی‌پور سرپرستار بخش 3 با تأکید بر لزوم یکپارچگی در کار گروهی گفت: «ما وقتی تصمیم گرفته‌ایم به مردم خدمت کنیم باید به گونه‌ای این خدمت را انجام دهیم که بعد از ترخیص بیمار رضایت حداکثری وی را کسب کرده باشیم. از تلاش همه‌ی دوستان و همکارانم در بخش بستری 3 از خدمات، ماما، کمک بهیار و … تشکر کنم. در بسیاری از مواقع ممکن است فشار کار مضاعفی به این عزیزان وارد شود اما با پشتکار و تلاش بسیار سعی کرده‌اند به بهترین شکل ممکن عمل نمایند. البته نمی‌توان گفت که همه‌ی کارها بدون نقص است اما در تلاش هستیم که برای کیفیت حداکثری و ارتقای همه‌جانبه خدمات از تمام توان و تجربه‌ی کاری استفاده نمائیم.»

بعد از صحبت‌های سرپرستار بستری 3 همکاران این بخش نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خودشان پرداختند و برخی از مشکلاتی که در انجام امورات با ان موجه هستند را بیان کردند که بعضی از آنها در جلسه و با توضیحات مسئولان حاضر در جلسه حل و فصل شد و برخی دیگر از آنها نیز برای بررسی بیشتر و اخذ تصمیم مناسب به بعد از جلسه موکول شد.

مسئول منابع انسانی بیمارستان نیز با تأکید بر استمرار این جلسات گفت: «مستمر بودن این جلسات می‌تواند به کشف و بیان مشکلات ریز اما مؤثر در روند کاری پرسنل کمک زیادی کرده و چرخ دنده‌های کار را روان‌تر بچرخاند. من اعتقاد دارم اینگونه جلسات لازم و ضروری است و بر همین اساس پس از مشورت با مترون محترم بیمارستان سرکار خانم طاهری به این نتیجه رسیدیم که به صورت دوره‌ای این گردهمایی‌ها را داشته باشیم.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.

تماس فوری با ما