لطفا صبر کنید ...

تعداد بازدیدهای تلویزیون اینستاگرامی صارم با شیب تندی در حال افزایش است

ژوئن 29, 2020 توسط Sarem admin
WhatsApp-Image-2020-06-27-at-11.41.42.jpeg

پس از شیوع ویروس کرونا، بسیاری از فعالیت‌ها در کشورمان به صورت تعطیل و نیمه‌تعطیل درآمد. در این میان برنامه‌های آموزشی که در بیمارستان برگزار می‌شد نیز از این قاعده مستثنی نبود.
در این میان مراجعه مادران باردار به مراکز درمانی هم یکی از مشکلات عدیده‌ای بود که در بسیاری از مواردی که نیاز ضروری به مراجعه هم نبود و صرفا برخی نگرانی‌ها و سوالات باعث این امر می‌شد.
از آنجا که دوره شیوع ویروس طولانی شد معاونت رسانه و ارتباطات بیمارستان صارم اقدام به طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی مجازی کرد.
بدین ترتیب سه گروه مختلف آموزشی شامل:
برنامه 9 ماه عاشقی: ویژه پاسخ‌دهی به سوالات مادران باردار در تمامی حوزه‌ها
برنامه مشق تندرستی: ویژه آموزش نکات لازم به مراجعین صارم در سایر رشته‌های درمانی و بیماری‌ها
در کنار این برنامه‌ها کلاس آموزشی مادران باردار نیز به صورت مجازی برگزار شد و با استقبال بسیار خوب مادران روبرو شد. نکته‌‌ی قابل توجه میزان بازدیدها از برنامه‌های زنده و پست‌های مختلف می‌باشد که با شیب تندی در حال افزایش است. به طور مثال در تصویر بالا 12 پست مختلف را مشاهده می‌کنید که در مجموع بیش از 5/1 میلیون بازدید داشته‌اند و برخی از پست‌ها به تنهایی قریب به 300 هزار بار دیده شده‌اند و این اعداد در حال افزایش است.
این استقبال هم وظیفه معاونت رسانه و ارتباطات بیمارستان را بیش از پیش سنگین می‌کرد تا برنامه‌هایی باکیفیت برای بازدیدکنندگان تولید کرده و انگیزه‌ی دست‌اندرکاران را دوچندان نماید.
صارم علاوه بر اینکه توسط مراجعین حضوری به یکدیگر توصیه می‌شود با این روند در فضای مجازی نیز به صورت طبیعی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است که نتیجه آن در افزایش تعداد مراجعین صارم ملموس است و در مصاحبه‌های مختلف مشخص شده است.
شایان ذکر است صفحه اینستاگرام صارم صرفا آموزشی است و نمی‌توان آن را با صفحات سرگرمی و … مقایسه کرد و در میان صفحات آموزشی جزو
برترین‌هاست.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.