لطفا صبر کنید ...

بسیاری از مراجعین اینستاگرام صارم را می‌بینند

جولای 6, 2020 توسط Sarem admin
IMG_9998.jpg

پریان اصغرزاده، مامای کلینیک پریناتال که نزدیک به یک دهه در صارم فعالیت می‌کند ضمن ابراز علاقه به شغلش به ما می‌گوید: «کارشناس مامایی هستم که در کلینیک پریناتال حدود 9 سال سابقه کار دارم و واقعا به شغلم علاقمند هستم. »‌
او از روند کارش در کلینیک گفت: «مراجعین ما در روزهای مختلف متفاوت است اما در روزهای پرتردد و شلوغ بین 200 تا 300 مراجعه‌کننده و در روزهای خلوت‌تر بین 150-100 مراجعه‌کننده در کلینیک داریم . در بخش ما کار به صورت گروهی انجام می‌شود و مادران باردار یک روند را طی می‌کنند. در واقع یک مراجعه‌کننده‌ی کلینیک پریناتال از لحظه‌ای که وارد بیمارستان می‌شود پس از تشکیل پرونده پزشکی و ثبت اطلاعاتش، توسط یک ماما توضیحات لازم به او داده می‌شودو اطلاعات و مشاوره لازم به او ارائه می‌شود. پاسخ سوالات مراجعه‌کننده توسط ماما داده شده و سپس به پزشک مراجعه می‌کند. »
اصغرزاده در ادامه می‌گوید: «طی یکی دو ماه اخیر متوجه موضوعی شدم که جالب است. قبلا در هفته‌های بارداری 12 به بعد کلاس آموزشی مادران باردار را به مراجعین معرفی می‌کردیم اما در حال حاضر که این کلاس‌ها برگزار نمی‌شود به صورت مجازی آموزش‌هایی به آنها در صفحه اینستاگرام صارم داده می‌شود که بسیاری از مراجعین خو دشان از موضوع باخبر هستند و بیننده پرو پاقرص آن می‌باشند. بین 60-50 درصد اطلاعات لازم را دارند و از این موضوع راضی هستند و حتی بسیاری از سوالاتشان نیز در آن کلاس‌ها پاسخ داده می‌شود و این کمک بزرگی به آنها بوده است. فکر می‌کنم برگزاری کلاس‌ها و آموزشهای مجازی در شرایط فعلی تجربه‌ موفقی بوده است و حداقل کمی از نگرانی مادران باردار کم کرده است. امیدوارم در ادامه راه هم شما موفق باشید و هم مشکلات مرتفع شود.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.