لطفا صبر کنید ...

برنامه‌ها و آموزش‌های بیمارستان صارم در فضای مجازی بسیاری از نگرانی‌های مادران باردار را رفع می‌کرد

شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
عکس-ویرایش-شده-عکس-گزارش-برنامه‌ها-و-آموزش‌های-بیمارستان-صارم.jpg

ملیحه اصغری، از مراجعینی است که طعم شیرین مادر شدن را در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری تهران صارم چشیده است و حالا نوزادش را در آغوش گرفته است. او و همسرش که برای مراجعه به کلینیک، در لابی بیمارستان حضور داشتند با ما همکلام شدند.

اصغری از نحوه‌ی آشنایی‌اش با صارم و این انتخاب می‌گوید: «بیمارستان بسیار مجهز صارم را از قبل می‌شناختم اما بعد از زایمان یکی از اقواممان در صارم و رضایتش، از انتخاب صارم مطمئن شدم. پزشکم نیز خانم دکتر نیک‌نفس بود که واقعا بسیار خوش اخلاق و حاذق هستند که با آرامش برخورد می‌کنند و همه‌ حرف‌های مراجعه‌کننده را می‌شنوند و تمام سوالات را با حوصله پاسخ می‌دهند.

این تمام انتظاری است که ما مادرها از بیمارستان و پزشکمان انتظار داریم که در صارم به بهترین شکل اجرا می‌شود.»
او صحبت‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد: «در حال حاضر که شرایط بهداشتی خاصی در جامعه حکمفرماست و به دلیل شیوع بیماری کرونا، محدودیت‌هایی حاکم است و همه باید آن را رعایت کنیم که دوران بارداری من هم منطبق بر همین زمان بود، صارم در فضای مجازی خوب ظاهر شد و برنامه‌های پرسش و پاسخ مفیدی در ساعات مشخص از تلویزیون اینستاگرامی صارم پخش شد.

من زمانی که نزد دکتر نیک‌نفس می‌رفتم صفحه اینستاگرام ایشان را دنبال می‌کردم. دکتر نیک‌نفس در صفحه خود اعلام کردند که برنامه‌ای به نام 9 ماه عاشقی هر روز ساعت 20 از صفحه اینستاگرام صارم پخش می‌شود و خود ایشان نیز در برخی روزها در این برنامه‌ها حضور خواهند داشت. به همین دلیل صفحه اینستاگرام صارم را نیز دنبال کردم که با دنیای مجازی جدیدی که برای من در آن دوران بسیار مفید بود آشنا شدم.

هر گاه می‌خواستم سوالی که در ذهنم دارم مطرح کنم متوجه می‌شدم این سوالها توسط دیگران نیز مطرح شده و من هم جواب خودم را از سوالات دیگران می‌گرفتم. البته هنوز هم از این برنامه‌ها استفاده می‌کنم و در ساعت 15 نیز آموزش‌های جالبی برای مادران باردار و مادرانی که تازه زایمان کرده‌اند ارائه می‌شود.»

محیا اصغری در پایان صحبت‌های خود ضمن تشکر و تقدیر از پرسنل و پزشکان صارم می‌گوید: «از تمام کسانی که در این مدت برای راهنمایی و رفع نگرانی مادرها طی 9 ماه بارداری‌شان تلاش کردند، تشکر می‌کنم. واقعا در این مدت عاشقانه منتظر دیدن فرزندمان بودیم و البته نگرانی‌های زیادی هم داشتیم که به لطف خدا و زحمت پزشکان و دیگر پرسنل صارم در حال حاضر فرزندم در آغوشم است و هیچ مشکل خصای نیز وجود ندارد. امیدوارم تمام مادران ایران زمین سرزنده و سرحال و بدون هیچ مشکلی دوران بارداری خود را سپری کنند.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.