لطفا صبر کنید ...

بابایی: برای دلگرمی بیشتر مراجعین تمام مراحل استریل را جلوی مراجعین انجام می‌دهیم

جولای 6, 2020 توسط Sarem admin
زهرا-بابایی-1.jpeg

زهرا بابایی که حدود دو سال است در کلینیک دندانپزشکی صارم مشغول به فعالیت می‌باشد خاطره جالبی از آمدنش به صارم دارد: «4-3 روز آگهی جذب نیروی صارم را می‌دیدم و برای تماس یا آمدن به اینجا اقدام نمی‌کردم؛ در واقع خیلی امیدوار نبودم. اما روزی با خودم گفتم چرا شانس خودم را امتحان نکنم و این شد که به صارم آمدم و همان روز یک مصاحبه را پشت سر گذاشتم و از همان روز از من خواستند مشغول به فعالیت شوم. با توجه به اینکه من آمادگی لازم را در آن روز نداشتم از فردای آن مشغول به فعالیت شدم و هنوز هم در کلینیک دندانپزشکی هستم.»
بابایی لذتبخش‌ترین لحظات خود در صارم را در لبخند مراجعین می‌داند: «وقتی مراجعه‌کنندگان لبخند می‌زنند برایم خیلی جذاب است. اول از رضایت آنها دوم از دندان‌های زیبا و درست آنها. ‌»
او در ادامه با اشاره به اینکه صارم محیطی امن برای پرسنل است و همه مثل یک خانواده هستیم می‌گوید: «برخورد تمام همکاران با هم مثل برخورد با اعضای یک خانواده است و به هم احترام خاصی می‌گذارند و این باعث شده کار کردن در این محیط خسته‌کننده نباشد.»
بابایی که از آبان ماه دو سال پیش در صارم شروع به کار کرده می گوید: «متولد دی ماه هستم و دو ماه پس از حضورم در صارم همکارانم برایم تولد گرفتند و واقعا آن روز برایم ماندگار شد. جا دارد از همکاران نازنینم شاه‌آبادی و آرمین خیلی تشکر کنم و البته خانم قزلی که کلینیک ما تحت نظر ایشان فعالیت می‌کند. »
بابایی از وضعیت شیوع کرونا نیز گفت: «واقعیت این است که دندانپزشکی از جمله امور بسیار دلهره‌آور برای بیماران در شرایط شیوع کرونا می‌باشد و ما برای اینکه بیماران خاطرشان آسوده باشد تمام کارهای استریل و ضدعفونی محیط و وسایل را جلوی چشمان انجام می‌دهیم و این باعث دلگرمی آنها می‌شود. به امید روزهای بدون کرونا برای هموطنانم.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.