لطفا صبر کنید ...

انتخاب خانم درزی به عنوان پرستار نمونه یک انتخاب دقیق و درست بود

دی ۲۳, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
rsz_img_4440.jpg

رضوان مهدی‌پور، تکنولوژیست بسیار با اخلاق اتاق عمل که سابقه یک دهه همکاری با صارم را در کارنامه خود دارد مخاطب امروزمان می‌باشند.

مهدی‌پور با معرفی خود صحبتهایش را آغاز می کند:

«پیش از صارم طرحم را در بیمارستان مفید گذراندم و مدتی هم در بیمارستان رسالت مشغول به فعالیت بودم. از طریق یکی از همکارانم با صارم آشنا شدم. به اینجا آمدم و پس از طی مراحل اولیه و مصاحبه، جذب صارم شدم و در حال حاضر نزدیک به 10 سال است که در خدمت مراجعین محترم در صارم هستم و ازاینکه در چنین مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم بسیار خوشحالم و این را از لطف خدا می‌دانم.»

او در ادامه می گوید:

«واقعیت ماجرای کار ما این است که زمانی که در محل کار هستیم بیشتر از زمانی است که با خانواده‌ی خودمان هستیم. بنابراین همکاران و پرسنل صارم جزوی از وجود و خانواده‌ی ما هستندو همه‌ی ما یک خانواده‌ایم. اخلاق و منش اعضای خانواده خیلی مهم است و خدا را شکر اینجا همه از اصول رفتاری و اخلاقی پیروی می‌کنند و واقعاً همگی دوست‌داشتنی هستند و کار کردن در کنار آنها لذتبخش است.»

از پیشینه و احساسش در این شغل پرسیدیم:

«زمانی که کارم را تازه شروع کرده بودم با نوزادان و خردسالان روبرو بودیم. باور کنید کار کردن با بچه‌ها، روحیه‌ای بسیار قوی‌تر از کار کردن با بزرگسالان می‌خواهد. بچه‌ها و نوزادانی که مشکلی دارند و نیاز به جراحی دارند بسیار شکننده و ضعیفند و زمانی که آنها را باید از والدین خود جدا می‌کردیم و به اتاق عمل می‌بردیم لحظات خاص و سختی بود. ما در آن لحظات احساسی که به آن بچه داشتیم دقیقا حالتی بود که انگار فرزند خودمان را در آغوش می‌گرفتیم؛ مخصوصاً ما خانم‌ها که احساس مادرانه هم داریم و کار برایمان سخت‌تر می‌شد. پس از انتقال به صارم هم از روز اول در اتاق عمل فعالیت کردم و اینجا نیز با خانم‌هایی که قرار است مادر شوند سروکار داریم، البته با این تفاوت که غالباً با خوشحالی و اخبار خوش به پایان می‌رسد و همیشه پُر است از خبرهای مسرت‌بخش.»

مهدی‌پور در ادامه می‌گوید:

«اولین هدنرس من زمانی که وارد بیمارستان صارم شدم خانم درزی بود و حالا که ایشان به عنوان پرستار نمونه انتخاب شده است بسیار خوشحالم. معتقدم این انتخاب یک انتخاب بسیار عالی و درست بوده؛ چرا که ایشان یک پرستار بسیار دقیق، قانونمند و توانا هستند که تسلط بسیار خوبی به کارشان دارند و از معلومات گسترده‌ای برخوردارند. من خیلی از نکات را از ایشان یاد گرفتم و افتخار می‌کنم کارم را زیر نظر ایشان در صارم شروع کردم. ضمن تبریک مجدد به ایشان باید بگویم همیشه مدیون‌شان هستم.»

پایان صحبت‌های خانم مهدی‌پور به جهت همزمانی این مصاحبه با روز پرستار به تبریک روز پرستار اختصاص یافت:

«سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را به همه دوستان، همکاران و کادر درمان تبریک می‌گویم. امیدوارم همیشه موفق، پیروز و سربلند باشند و ما نیز در کادر درمان بتوانیم کمک کوچکی برای حفظ سلامت جامعه باشیم و برای همه‌ی مردم سرزمینم روزهای شاد را در آینده به ارمغان بیاوریم. »

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما