لطفا صبر کنید ...

از صارم تعریف و تمجید زیاد شنیده بودم خواستم خودم هم ….

فروردین ۲۸, ۱۴۰۰ توسط Sarem admin
rsz_1img_4405.jpg

الهام جریان، مراجعه‌کننده‌ی محترمی است که به زودی طعم مادر شدن را خواهد چشید.

با او که از ابتدای بارداری تا کنون که روزهای آخر را سپری می‌کند در صارم تحت نظر بوده است، گپ و گفت کوتاهی داشتیم.

جریان در رابطه با نوع آشنایی با صارم می‌گوید:

«بسیاری از نزدیکان و دوستانم از جمله دختر خاله‌ام در صارم زایمان کرده بودند و اینجا را تایید و توصیه می‌کردند. به همین دلیل من هم در ذهنم با صارم آشنا شده بودم و می‌دانستم اگر روزی بارداری را تجربه کنم انتخابم صارم خواهد بود. اولین باری که متوجه بارداری‌ام شدم به اورژانس صارم مراجعه کردم و همان زمان هم پزشکم (خانم دکتر میرفندرسکی) را انتخاب و دوران بارداری‌ام را زیر نظر ایشان سپری کردم و حالا هم به روزهای پایانی این 9 ماه نزدیک شده‌ام و با توجه به اینکه بارداری راحتی نداشتم و مشکلاتی پیش رویم بود اما خدا راشکر آن روزها را زیر نظر دکتر میرفندرسکی پشت سر گذاشتم و در حال حاضر مشکل خاصی ندارم.»

او در ادامه می‌گوید:

«در این مدت من نیز مانند تمام کسانی که صارم را به من پیشنهاد کرده بودند از اینجا راضی بودم. این را از ته دلم می‌گویم و به همین دلیل من هم صارم را به دیگران توصیه کرده‌ام. در ماه‌های ابتدای بارداری‌ام تقریبا ماهی یک بار به صارم می‌آمدم اما رفته رفته با تشخیص پزشکم و شرایطی که داشتم در فواصل زمانی کوتاه‌تری به صارم می‌آیم و مطمئنم پزشکم و کادر درمان صارم حواسشان به همه چیز هست و این باعث ایجاد آرامش خاطر در من شده است. جوّ حاکم بر صارم بسیار خاص و اطمینان‌بخش است. نکته‌ای که به ذهنم رسید که باید آن را بیان کنم این است که اینجا علاوه بر موضوع وجود پزشکان حاذق و البته کادر بسیار متبحر و مؤدب، امکانات خوبی در کنار هم قرار گرفته‌اند. به طور مثال برای هر گونه آزمایش، سونوگرافی، تصویربرداری، غربالگری و … نیازی نیست به مراکز دیگر مراجعه کنیم و همینجا پاسخگوی همه‌نیازهای درمانی ماست و آن آرامش خاطر که عرض کردم از همین نکات نشأت می‌گیرد. صارم یک یک بیمارستان کاملا جنرال برای زنان است و همه چیز یکجا جمع است.»

الهام جریان در ارتباط با تجربه بارداری می‌گوید:

«این اولین بارداری من است و دخترم که به زودی متولد خواهد شد اولین فرزندم است. باید بگویم دو ماه اول بارداری در یک شوک به سر می‌بردم و خیلی با موضوع ارتباط برقرار نکرده بودم. این اتفاق، چیز عجیبی برایم بود، اما رفته رفته با موضوع کنار آمدم و متوجه شدم مسئولیتی خاص پیش رویم است. همانطور که گفتم بارداری من مشکلاتی و سختی‌هایی در پی داشت و به همین دلیل قدر زحمات مادرم را بیشتر دانستم و متوجه شدم مادر شدن و رسیدگی به فرزند کاری بس دشوار و سخت است. در حال حاضر دوست دارم این روزها به پایان برسد و هر چه زودتر دخترم را به آغوش بکشم. روزهای بارداری هم استرس دارد و هم لذت. استرس روزهایی که در سلامتی باید به سر شود و لذت روزی که فرزندت را به آغوش می‌کشی و به معنی واقعی کلمه مادر می‌شوی. تمام سعی‌ام را می‌کنم مادر خوبی باشم و با دخترم علاوه بر رابطه مادر و دختی، دوست باشم. »‌

این مراجعه‌کننده‌ی محترم در پایان صحبت‌هایش می‌گوید:

«از تمامی پرسنل محترم صارم، پزشکم، ماماها و … تشکر و قدردانی می‌کنم با بالاترین کیفیت مشغول خدمات‌رسانی هستند و امیدوارم با همین انگیزه و کیفیت در این روزهای سخت و دشوار به وساطه وجود بیماری کرونا به کار خود ادامه دهند و در کنار خانواده‌شان سلامت و شاد باشند.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما