لطفا صبر کنید ...

احترام میان پرسنل صارم، نهادینه شده است

اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰ توسط Sarem admin
rsz_img_4472.jpg

حامد آهنگر، پرسنل محترم و با سابقه واحد حراست  از هفتم اسفند ماه 1392 به جمع خانواده‌بزرگ صارم اضافه شده است ، از سال 1394 وارد بخش حراست شده و کماکان در همین قسمت مشغول به فعالیت است.

آهنگر از محیط صارم برایمان می‌گوید:

«در صارم غالبا شاهد اتفاقات و اخبار خوب هستیم و من هم از این قاعده مستثنی نبوده‌ام. در مدت هشت سال حضورم در صارم شاهد فراز و نشیب‌های گوناگونی بوده‌ام و باید بگویم شخصا برای خودم اتفاقات خوبی رقم خورده است و برشی خوبی از زندگی‌ام را در صارم گذرانده‌ام. به طور کلی صارم محیطی شاد و دلچسب توأم با احترام متقابل است. اینجا رفتار پرسنل با یکدیگر، کادر درمان و پزشکان همه بااحترام است و هیچکس نگاه بالا به پایین ندارد. همین امر بسیار مهم و تعیین‌کننده است تا بتوانی در یک محیط کار کنی و به آن تعلق خاطر پیدا کنی.»

از خاطرات او در این مدت پرسیدیم:

«قطعاً یکی از بهترین خاطرات زندگی‌ام را در صارم تجربه کرده‌ام و آن لحظه‌ی به دنیا آمدن دخترم می‌باشد. دخترم هفدهم خرداد 1397 در صارم چشم به دنیا گشود و جمع خانواده‌ی ما را چهارنفره کرد. خوب به خاطر دارم بیست و سوم ماه رمضان بود که او به دنیا آمد. البته من چهار ماه پس از ورود به صارم (3/3/1393) پدر شده بودم و این بار دوم بود که این بار فرزندم در صارم به دنیا آمد. پزشک همسرم سرکار خانم دکتر گیتی بودند که از ایشان هم خیلی ممنونم که با اخلاق خوش همیشگی و تبحر فراوان همسرم را زیر نظر داشتند.»

او در ادامه می‌گوید:

«یکی از محسنات بیمارستان صارم جوّ صمیمی و با احترامی است که در آن حاکم است و شخصاً همیشه سعی کرده‌ام تا جایی که ممکن است رابطه‌ام با همه خوب باشد و تقریباً ارتباطم با همه‌ی اهالی صارم خوب است. البته ارتباط پرسنل صارم با مراجعین نیز همیشه با احترام است و هر کسی در جای خود سعی می‌کند بهترین برخورد را با ارباب رجوع داشته باشد. با توجه به بخشی که در آن فعالیت می‌کنم محل فعالیتم شناور است و بنا بر شرایط، ممکن است در قسمتهای مختلف بیمارستان حضور داشته باشم. از ورودی و لابی گرفته تا اورژانس و مانیتورینگ و … . مهم این است که مسئولیت واگذار شده را به خوبی انجام دهیم.»

آهنگر با اشاره به خلق لحظات خوب و به یادماندی برای مراجعین در شرایط مختلف می‌گوید:

«اولین باری که خودم طعم پدر شدن را چشیدم به صورت تلفنی مطلع شدم و در آن لحظات، حال خاصی داشتم. به همین دلیل حال و احوال کسانی که منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند را خوب متوجه می‌شوم. برخی مواقع که این اضطراب را بیش از حد در کسی می‌بینم سعی می‌کنم به هر طریقی او را کمک کنم. مثلا گاهی با تلفن لابی، پشت درب اتاق عمل و … از آخرین وضعیت مادر و فرزند جویا می‌شوم و به همراهان منتقل می‌کنم تا کمتر نگران باشند و خودشان را کنترل کنند. بسیاری از مواقع هم اخبار خوب و خوشی است که وقتی آن را منتقل می‌کنیم گل از گل آنها می‌شکفد و ما هم با شادی آنها شاد می‌شویم. امیدواریم همیشه و در همه حال برای مردم اخبار خوب در راه باشد.»‌

او در پایان صحبت‌های خود می‌‌گوید:

«‌از روزی که به صارم آمدم تحت نظر جناب آقای دکتر صارمی فعالیت کرده‌ام. در ابتدای فعالیتم در بخش حراست زیر نظر آقای گودرزی کار را یاد گرفتم و در حال حاضر نیز در خدمت آقای مؤمن‌پور هستیم. از همگی تشکر می‌کنم و به همگی خسته نباشید عرض می‌کنم و امیدوارم عضو مثمر ثمری در این بیمارستان بوده و باشم.»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما