لطفا صبر کنید ...

آموزش‌های ویژه پدران در صارم بسیار جالب و کاربردی است

تیر ۹, ۱۳۹۹ توسط Sarem admin
IMG_1681.jpg

وقتی سراغ یکی از زوجهایی که به تازگی جمع خانواده‌ی آنها 4 نفره شده است رفتیم تنها 12 ساعت از به دنیا آمدن نوزاد شان گذشته بود و عضو جدید خانواده‌شان دختر دومشان بود که چشم به این دنیا گشوده بود

مادر دخترخانم تازه متولد شده بعد از کلی خوش و بش می‌گوید: «از طریق یکی از دوستانم با صارم آشنا شدیم. دوران بارداری را در کرج تحت نظر پزشک دیگری بودم اما از اواخر زمان بارداری که به زایمان منتهی شد به صارم آمدم و تحت نظر خانم دکتر سیدی مقدم قرار گرفتم.»

این مراجعه‌کننده محترم به روزنامه صارم گفت: «دکتر سیدی‌مقدم بسیار مهربان و مهم‌تر از آن مسئولیت‌پذیر هستند و تمام حال و احوال من را تحت نظر داشتند. به طوری که با خیالی آسوده به روز زایمان رسیدم و یک زایمن طبیعی بدون نقص را تجربه کردم.»

از کیفیت زایمان و میزان رضایتشان هم برای ما اینگونه تعریف کرد:

«همانطور که گفتم سیر زایمانم بسیار عالی بود، پرسنل محترم بلوک زایمان و مامای مسئول ، خانم قاسمی واقعا به من کمک کردند و بودن آنها برای من قوت قلب بود. ضمن اینکه دکتر محمدی نیز در کنارم حضور داشتند و به طور کلی همه چیز برای یک زایمان طبیعی و بدون مشکل مهیا بود و این اتفاق نیز افتاد.بعد از زایمان مرا به بخش 3 منتقل کردند و آنجا نیز با استقبال و رسیدگی بسیار مناسبی روبرو شدم. الان که با شما صحبت می‌کنم حدود 10 ساعت است که در بخش 3 بستری هستم و در کنار دخترم در آرامش کامل به سر می‌برم.»

او در پایان صحبت نیز از خدمات ارائه شده در بخش قدردانی کرد: « خدمات و راهنمایی‌های خوب و ارزشمندی از قبیل نحوه‌ی شیردهی درست، واکسیناسیون نوزاد و آموزش زمان مراجعات بعدی و … بسیار عالی بود. من که دختر دیگری نیز دارم هم از این آمزوش‌ها استفاده کردم چه برسد به کسانی که اولین زایمانشان است.
در کنار همه‌این آموزش‌ها نکات آموزش روحی و روانی به پدر نوزاد است که واقعا عالی است. به نظرم علاوه بر مادر، پدر نیز باید آمادگی لازم برای اضافه شدن یک فرزند به خانواده را نیز داشته باشد. نحوه‌ی برخورد عاطفی با مادر باردار و … تمام مسائلی بود که به همسرم آموزش داده شد و بسیار عالی بود. از کلیه پرسنل صارم و مسئولان محترم این بیمارستان کمال تشکر و قدردانی را دارم»

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.توصیه های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.مطالب این سایت ممکن است در گذشت زمان و با توجه به یافته های جدید علمی تغییر کنند.

تماس فوری با ما