نوبت دهی آنلاین


مراجعه كننده گرامي بمنظور سهولت در اخذ نوبت لطفا موارد ذيل را در نظر داشته باشيد


1- در صورتيكه قصد بارداري در آينده داريد و يا در بارداري گذشته دچار عارضه بارداري از جمله سقط، ديابت بارداري و يا فشارخون و ... شده ايد ، مي توانيد دربرنامه مراقبت هاي پيش از بارداري اين مركز كه براساس برنامه مركز كنترل بيماريهاي آمريكا تنظيم شده است شركت كنيد. حضور در اين برنامه بايد حداقل 1 تا2 سال قبل از بارداري باشد
2- چنانچه جهت معاينات روتين انواع بيماريهاي زنان شامل بيماريهاي هورموني، اختلالات بلوغ، يائسگي، بدخيمي ها و آنومالي قصد مراجعه به بيمارستان را داريد مي توانيد نوبت خود را از پزشكان موجود در ليست متخصصين زنان و زايمان فلوشيپ لاپاروسكوپي و انكولوژي اخذ نماييد .
3- چنانچه در هر مرحله اي از فرآيند بارداري قرار داريد و يا جهت بررسي و درمان بارداري هاي پر خطر و سقط قصد مراجعه به بيمارستان را داريد به گروه متخصصين زنان و زايمان فلوشيپ پرناتال مراجعه كنيد .
4- چنانچه بمنظور مشاوره و بررسي درمان ناباروري در نظر داريد تحت مراقبت و درمان قرار بگيريد به گروه متخصصين زنان و زايمان فلوشيپ نازايي مراجعه كنيد.
5- چنانچه به منظور سونوگرافي و غربالگري بارداري جهت كنترل اختلالات جنيني قصد مراجعه داريد به كليينك سونوگرافي و غربالگري مراجعه كنيد
6- در صورتيكه مايل به ويزيت توسط پزشكان متخصص زنان و زايمان به هر دليلي هستيد مي توانيد به گروه متخصصين زنان و زايمان مراجعه نماييد.
7- در صورتيكه مايل به مراجعه به ساير متخصصين هستيد به گزينه مربوطه مراجعه نماييد.
* - همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه مراجعه کنندگان جهت پذیرش الزامی است


به کدام تخصص نیاز دارید؟


دکتر خود را انتخاب کنید


تاريخ مورد نظر خود را انتخاب کنید


ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید


فرم زیر را تکمیل کنید:Captcha
چک کن!