خانم توفیقی و آقای سلطانی در گفت‌وگو با صارم: از زحمات دکتر نیک‌نفس و دکتر مرتضوی سپاسگزاریم

تاریخ 1397/10/29 زمان 11:42:25 بازدید 595

سرکار خانم مریم توفیقی و همسرشان جناب آقای محسن سلطانی که در صارم صاحب فرزند شده‌اند و طعم شیرین مادر و پدر شدن را چشیده‌اند گفت‌وگوی کوتاهی با سایت صا رم کردند.


 

خانم توفیقی و آقای سلطانی  در گفت‌وگو با صارم: 
از زحمات دکتر نیک‌نفس و دکتر مرتضوی سپاسگزاریم
 
سرکار خانم مریم توفیقی و همسرشان جناب آقای محسن سلطانی که در صارم صاحب فرزند شده‌اند و طعم شیرین مادر و پدر شدن را چشیده‌اند گفت‌وگوی کوتاهی با سایت صا رم کردند. 
خانم توفیقی با اشاره به اینکه زیر نظر دکتر نیک‌نفس مراقبت‌های دوران بارداری خود را گذرانده‌اند گفتند: « فرزندم چند هفته زودتر و در هفته 37 به دنیا آمد. به همین دلیل در بخش NICU  تحت مراقبت قرار گرفت تا  مشکل تنفسی‌اش مرتفع شود. ریه فرزندم کامل باز نشده بود و به همین دلیل 10 روز در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان، بستری شد.»
از زمانی که فرزندشان در صارم بستری بود و خودشان مرخص شده بودند پرسیدیم: «واقعیت این است که سخت‌ترین روزهای زندگی‌ام را سپری کردم. به صارم آمده بودم و فرزندم را به دنیا آورده بودم اما بدون تحویل گرفتن نوزادم به خانه رفته بودم و برایم خیلی سخت بود. اما با تلاش پرسنل محترم صارم مخصوصا جناب آقای دکتر مرتضوی مشکلات فرزندم  رفع شد و حالا در کنار همدیگر خانواده سه نفره‌مان را تشکیل داده‌ایم و به همین دلیل خیلی خوشحالم. وقتی به NICU  می‌رفتم اینقدر ناراحت بودم که حال خود را نمی‌دانستم اما همکاران شما در صارم با روحیه‌ بسیار بالا و تبحر خاص خود باعث می‌شدند انرژی بگیرم و این یک حس فوق‌العاده بود.»
آقای سلطانی هم که به دلیل محدودیت در تردد آقایان در بخش NICU کمتر می‌توانست فرزندش را ببیند به ما گفت: «درست است چند روزی دیرتر توانستیم فرزندمان را به خانه ببریم اما خدا را شکر حالا با خیال راحت و در سلامتی کامل او را تحویل گرفته‌ایم.  از خانم دکتر نیک‌نفس و آقای دکتر مرتضوی سپاسگزارم. از همه پرسنل محترم صارم هم متشکرم و برایشان آرزوی بهترین‌ها را دارم.» 
ما هم برای این خانواده سه نفره آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون داریم.