داستان دکتر صحرائیان و جذابیت یک جشن تولد ماندگار

تاریخ 1397/10/17 زمان 11:52:33 بازدید 463

سالروز تولد برای هر انسانی همیشه حاوی خاطرات جذاب و دلپذیری است که با گرد هم آمدن دوستان و اعضای خانواده دلچسب‌تر می‌شود. اما گاهی اوقات افرادی در این روز دست به کار می‌شوند که قدر و حرمت آن را چند برابر می‌کند.


 

داستان دکتر صحرائیان و جذابیت یک جشن تولد  ماندگار
تا بــاد چنیـــن بـــادا
 
سالروز تولد برای هر انسانی همیشه حاوی خاطرات جذاب و  دلپذیری است که با گرد هم آمدن دوستان و اعضای خانواده دلچسب‌تر می‌شود. اینکه در چنین روزی اعضای نزدیک خانواده و دوستان انسان، به یاد داشته باشند و جشن مختصری ترتیب دهند انتظاری منطقی به نظر می‌آید اما گاهی اوقات افرادی در این روز دست به کار می‌شوند که قدر و حرمت آن را چند برابر می‌کند. 
 
چند روز پیش خبردار شدم که در بخش بستری جشن تولد کوچکی برپا شده است. ابتدا فکر کردم که ممکن است همکاران بخش برای یکی از پرسنل تولد گرفته‌اند اما وارد بخش که شدم متعجب شدم. ما را به سمت اتاق‌های بستری راهنمایی کردند. به محض باز کردن در صحنه‌ای دیدم که هنوز هم برایم تازگی و جذابیت دارد. خانم دکتر غزال صحرائیان با کیکی در دست بر بالین خانم ز‌هرا  عسگری ایستاده بود و لبخندی بر لبانش خودنمایی می‌کرد. رابطه ایشان و خانم عسگری آنچنان من را جذب کرد که ابتدا احساس کردم  از دوستان قدیمی هستند ولی بعد متوجه شدم که خانم عسگری بیمار خانم دکتر صحرائیان بوده‌اند و آشنایی آنها به این موضوع برمی‌گردد و ایشان پس از بهبودی بیمارش که مصادف شده است با روز تولدشان این چنین شادمانی خود را نشان داده‌اند. این صحنه می‌تواند الگویی باشد برای دیگران و می‌تواند به عمق رابطه‌ی خوب پزشک و بیمار  اشاره کند و نشان دهد یک پزشک چقدر می‌تواند در زندگی یک بیمار تاثیر همیشگی داشته باشد.  
برای سرکار خانم دکتر غزال صحرائیان آرزوی شادکامی و موفقیت می‌کنیم و برای سرکار خانم عسگری نیز آرزوی سلامتی و بهروزی بیش از پیش را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.