عکس‌العمل حرفه‌ای نیروی حراست کودک سه ساله را از مرگ حتمی نجات داد

تاریخ 1397/06/30 زمان 12:48:01 بازدید 1092

بعدازظهر روز جمعه خانواده‌ای که برای دریافت خدمات درمانی از بیمارستان صارم در محوطه لابی حضور داشتند با گریه و عجز طلب کمک می‌کردند.


 

عکس‌العمل حرفه‌ای نیروی حراست کودک سه ساله را  از مرگ حتمی نجات داد
 
بعدازظهر روز جمعه و در جریان شیفت لابی پرسنل حراست که جناب آقای محسن ترابی مسئولیت آن را به عهده داشت، خانواده‌ای که برای دریافت خدمات درمانی از بیمارستان صارم در محوطه لابی حضور داشتند با گریه و عجز طلب کمک می‌کردند. 
 
آقای محسن ترابی، پرسنل حراست بیمارستان صارم
«محسن ترابی، پرسنل حراست بیمارستان»
 
ماجرا از این قرار بود که کودک سه ساله این خانواده به هنگام خوردن میوه، دچار خفگی شده و هسته میوه راه تنفسی وی را مسدود کرده بود.
گریه و شیون مادر این کودک توجه پرسنل حراست (آقای ترابی) را جلب می‌کند و ایشان در کمترین زمان ممکن و با آموزش‌هایی که از قبل و در جریان کلاس‌های آموزشی بیمارستان دیده بود توانست از مرگ حتمی این کودک جلوگیری کرده و زندگی مجدد را به ایشان بازگرداند. این کار خداپسندانه و انسان‌دوستانه جناب آقای ترابی موجی از امید و رضایت را در این خانواده و سایر کسانی که در آن موقعیت قرار داشتند به دنبال داشت. 
ما هم بدینوسیله از این اقدام حرفه‌ای و مسئولانه ایشان تقدیر و تشکر بعمل می‌آوریم و امیدواریم مجموعه صارم با داشتن چنین پرسنل‌هایی بتواند همچون روز جمعه زندگی‌بخش و  آرامش‌دهنده باشد. 
خدا قوت و خسته نباشید به ایشان عرض می‌کنیم و برایشان آرزوی توفیق داریم. 
 
 
 
تصویر نامه تشکر مرارجعه کننده: 
 
متن تشکر مراجعه کننده: 
مدیریت محترم بیمارستان صارم
ضمن تشکر از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل مرکز درمان وظیفه خود دانستم از عملکرد انسان دوستانه و حرفه‌ای پرسنل حراست بیمارستان جناب آقای ترابی که واکنش حرفه‌ای ایشان موجب نجات جان یک دختر بچه سه ساله در لابی بیمارستان شد، تشکر کنم. 
بی‌شک، عمر دست خدای باری تعالی است اما حضو راین پرسنل آموزش دیده باعث جلوگیری از خفگی دختر بچه گردید. 
امید است با تقدیر حتی به صورت زبانی از وی روحیه انسان‌دوستی و نوع‌دوستی در سایر کارکنان تقویت شود. 
با تشکر / مراجعه کننده بیمارستان
شکیبائی