گفت وگو با مجتبی پیرزاده، بازیگر سینما و تلویزیون

تاریخ 1397/06/06 زمان 11:27:39 بازدید 642

دقیقا یک سال از تولد دخترم می‌گذرد. روزهای ابتدایی شهریور پارسال را هیچوقت فراموش نمی‌کنم. روزهای جذابی بود. هر بار که از پله‌های ورودی بیمارستان بالا می‌رفتم انرژی‌ام دو چندان می‌شد، چون دوست‌داشتنی‌ترین هدیه زندگی‌ام را در اینجا دریافت کردم


 

مجتبی پیرزاده، بازیگر سینما و تلویزیون در صارم:‌
 
صارم از  هر نظر کامل و نمونه است
 
دقیقا یک سال از تولد دخترم می‌گذرد. روزهای ابتدایی شهریور پارسال را هیچوقت فراموش نمی‌کنم. روزهای جذابی بود. هر بار که از پله‌های ورودی بیمارستان بالا می‌رفتم انرژی‌ام دو چندان می‌شد، چون دوست‌داشتنی‌ترین هدیه زندگی‌ام را در اینجا دریافت کردم. دخترم اکنون یک ساله است و من این یک سال را هیچ گاه فراموش نخواهم کرد. آرامشی که در این محیط وجود دارد به آدم انرژی می‌دهد و همین برای یک تجربه خوب در روزهای ابتدایی پدر ومادر شدن کافی است.
اینها بخشی از سخنان بازیگر سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی متعددی است که در شخصیت‌های متفاوت ایفای نقش کرده است. مجتبی پیرزاده دیشب به همراه دختر کوچکش میهمان ما در جزیره صارم بود. با او به گفت‌وگو نشستیم و از حضور در بیمارستان صارم و خاطراتش صحبت کردیم. گزیده‌ای از این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید: 
 
 
  آقای پیرزاده سلام. شما و صارم چگونه سر راه همدیگر قرار گرفتید؟ 
من هم سلام عرض می‌کنم. ارتباط ما با صارم از دیرباز بوده، هست و خواهد بود. قبل از من برادرم و همسرش مراجعه‌کنندگان همیشگی بیمارستان صارم بودند و فرزند آنها چند سال قبل در صارم متولد شد. بعد از آنها من و بعد از من برادر کوچکترم در صارم پدر شدن را تجربه کرده‌اند. 

 

  نتیجه این آشنایی دیرینه چه بوده است؟ شما را راضی کرده؟ 
به اعتقاد من وقتی یک خانواده چند سال به صورت مستمر از خدمات درمانی یک مجموعه استفاده می‌کنند به این معنی است که به صورت کامل به آن اعتماد دارند. من و احساسم به صارم نشات گرفته از خدمات درمانی خوب آن است. سرکار خانم فرشته کریمی از پزشکان حاذق و متبحر بیمارستان است. هم من و هم برادرهایم و همسرانمان زیر نظر ایشان بوده‌ایم  و کاملا هم رضایت داریم. البته در کنار ایشان سایر پرسنل کلینیک اداری، زایشگاه، اتاق عمل و بخش‌های بستری هم عالی بودند و در احساس رضایت ما نقش داشتنند؛ به همه آنها خسته نباشید می‌گویم. 

 

  دخترتان چه روزی به دنیا آمد؟‌
دقیقا 351 روز قبل. یعنی پنج روز دیگر می‌شود یک سال کامل. 10 شهریور 1396.  یکی از به یادماندنی‌ترین روزهای زندگی من که هیچگاه برایم تکراری نخواهد شد و هر بار با مرورش کلی ذوق می‌کنم. 

 

  پیشنهادی برای بهتر شدن خدمات بیمارستان دارید؟‌
با اینکه بیمارستان صارم از هر نظر کامل است ولی طبیعتا همیشه جای پیشرفت وجود دارد. اما چیزی که من بخواهم عنوان کنم و نقصی در آن ببینم وجود ندارد. احساس می‌کنم اگر همین روال را بدون کم و کاست ادامه بدهید می‌توانید مثل همیشه در صدر مراکز درمانی باقی بمانید. اینجا به عنوان یکی از مراکز تخصصی در حوزه زنان و زایمان جایگاه خاصی بین مردم دارد و تعداد زیادی از هنرمندان، هنرپیشه‌ها و شخصیت‌های معروف از این مرکز درمانی و خدمات آن استفاده کرده‌اند. این نشان‌دهنده این است که مقبولیت خوبی بین مردم دارید. از این فرصت استفاده کنید و راهتان را بدون نقص ادامه دهید. این کامل‌ترین پیشنهادی است که می‌توانم به شما بدهم.  از ویژگی‌های خوب بیمارستان صارم همه‌گیر بودن خدمات آموزشی آن است.  من در طول مراجعه به این بیمارستان از انواع مجله‌ها و محصولات آموزشی از جمله تلویزیون‌های بیمارستان استفاده کردم. این خدمات در کمتر مرکزی وجود دارد و به نظر من می‌تواند در اطلاع‌رسانی آموزشی به مردم نقش به سزایی ایفا کند. 

 

  دلیل مراجعه امشب شما به صارم چیست؟ 
رونا کوچولو امشب کمی سرماخوردگی داشت. به کلینیک اطفال بیمارستان صارم مراجعه کردیم تا مثل همیشه با مشورت و درمان‌های خوبشان این میهمان ناخوانده را از رونای دوست داشتنی دور کنیم که شکر خدا اکنون حالش بهتر است و کم کم راهی خانه می‌شویم. 

 

  برای شما، همسر محترم و رونا کوچولوی نازنین آرزوی سلامتی و خوشبختی روزافزون داریم. ممنون که با ما همکلام شدید. 
من هم از شما و سایر همکارانتان سپاسگزارم و امیدوارم در راه خدمت‌رسانی به مردم همواره موفق باشید.