برندگان مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی 2018 مشخص شدند

تاریخ 1397/05/15 زمان 12:50:39 بازدید 298

قبل از شروع جام جهانی مسابقه پیش‌بینی نتایج جام‌جهانی را در روزنامه صارم به چاپ رساندیم و از پرسنل محترم دعوت کردیم در این مسابقه شرکت کنند


 

قبل از شروع جام جهانی مسابقه پیش‌بینی نتایج جام‌جهانی را در روزنامه صارم به چاپ رساندیم و از پرسنل محترم دعوت کردیم در این مسابقه شرکت کنند. تعداد زیادی از همکاران گرامی در مسابقه شرکت کردندو نتایج بازی‌ها را پیش‌بینی کردند. 
از این میان تعدادی از پاسخ‌نامه‌ها بعد از شروع مسابقات تحویل واحد رسانه شد که امتیاز بازی‌های قبل از زمان تحویل  از کل امتیازات آن پاسخ‌نامه کسر شد و برای آنها محاسبه نشد. 
به جهت بررسی دقیق پاسخ‌ها و تخصیص دقیق امتیازات، زمان مطالعه و اعلام نتایج اندکی به تعویق افتاد. 
نوع امتیازدهی در روزنامه درج شده بود و برای پیش‌بینی دقیق نتیجه بازی 5 امتیاز، تعداد گل درست هر تیم یک امتیاز و مشخص بودن برنده بازی 2 امتیاز در نظر گرفته شده است. 
در مرحله گروهی آقای الف‌زاده با 100 امتیاز  بهترین عملکرد را داشت و پس از او خانم حاجی‌نسب با 94 و آقای کیانی با 92 امتیاز بیشترین امتیازات را به خود اختصاص دادند.
 در مرحله حذفی نیز آقای عباسی با 31 امتیاز بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داد و  خانم حاجی‌نسب و آقای ترابی با 30 امتیاز بیشترین امتیازات را کسب کردند. 
اما نتیجه نهایی در امتیاز کل بود و برندگان مسابقه با جمع این دو مرحله مشخص می‌شدند. 
در  این مرحله، خانم حاجی‌نسب با 124 امتیاز، آقای الف‌زاده  و آقای کیانی با 117 امتیاز نفرات بعدی بودند. 
آقای الف‌زاده به جهت کسب بیشترین امتیاز در مرحله گروهی به عنوان نفر دوم و آقای کیانی به عنوان نفر سوم مشخص شدند. 
شایان ذکر است تعداد کل شرکت‌کنندگان حدود 50 نفر بودند که 19  نفر از همکاران حد نصاب امتیازات را کسب کردند که به ذکر نام آنها بسنده کردیم. 
از جالب‌ترین نکات این  مسابقه، حضور 5 نفر از پر سنل خانم در میان نفرات برتر  است و اینکه نفر اول  مجموع امتیازات نیز  سرکار خانم حاجی‌نسب  است. 
از دیگر نکات آماری این مسابقه، حضور سرکار خانم حاجی‌نسب در میان سه نفر برتر مرحله گروهی، حذفی و مجموع می‌باشد که در نوع خود جالب است و نشان از  هوش بالا و فوتبالی بودن ایشان است. 
به برندگان این مسابقه تبریک می‌گوییم و از آنها دعوت می‌شود برای دریافت هدایای خود به واحد رسانه  و ارتباطات مراجعه نمایند.