نگاهی به دوره ی آموزشی مادران باردار در بیمارستان صارم

تاریخ 1397/05/06 زمان 14:54:18 بازدید 561

دوره آموزشی مادران باردار نزدیک به یک دهه است که با ابتکار بیمارستان صارم به مرحله اجرا در آمده است و اکنون مراکز متعددی به برگزاری کلاسهای مشابه اقدام می‌ورزند


 

 
کلاس آموزشی مادران باردار روز پنج‌شنبه هفتمین جلسه خود را پشت سر گذاشت و در آن رفتار مناسب با نوزاد و چگونگی تربیت و تامین نیازهای روانشناسی آن از طرف والدین برای شرکت‌کنندگان تشریح شد. این کلاس با استقبال چشمگیر از طرف مادران باردار و همسرانشان مواجه شد و از ساعت 15 در مرکز همایش‌های بیمارستان صارم آغاز گردید. 
دوره آموزشی مادران باردار نزدیک به یک دهه است که با ابتکار بیمارستان صارم به مرحله اجرا در آمده است و اکنون مراکز متعددی به برگزاری کلاسهای مشابه اقدام می‌ورزند اما نکته قابل توجه در کلاسهای آموزشی بیمارستان صارم کامل بودن مطالب آموزشی و همچنین ارائه این مطالب توسط پزشکان متبحر و اساتید بیمارستان است. ضمنا با توجه به تعدد دوره‌های برگزار شده از ابتدا تا کنون، بلوغ در ارائه مطالب و انسجام در برگزاری کلاس از جمله مشخصه‌هایی است که شرکت‌کنندگان به عنوان نقاط قوت این کلاس مطرح  می‌کنند. 
هر هفته با توجه به موضوعات خاص آن جلسه ویدیوهای آموزشی برای شرکت‌کنندگان به نمایش در می‌آید تا از زمان حضور والدین در این کلاس نهایت استفاده به عمل آید. 
آخرین جلسه دوره آموزشی مادران باردار این هفته و از ساعت 15 روز پنجشنبه در مرکز همایش‌های بیمارستان صارم برگزار خواهد شد. 
همچنین دوره چهار جلسه‌ای دوشنبه‌ها نیز از این هفته آغاز و در چهار هفته متوالی برگزار می‌شود.