کلاس پایانی دوره فلوشیپ با مرور بنیان IVF در ایران و جهان

تاریخ 1397/04/12 زمان 12:55:50 بازدید 615

روز پنجشنبه مورخ 97/4/14 جلسه پایانی دوره فلوشیپ برگزار خواهد شد. در این جلسه با نمایش فیلم مستندی از آنچه بر ایجاد و گسترش علم درمان ناباروری در ایران و جهان گذشته است صحبت خواهد شد.


 

روز پنجشنبه مورخ 97/4/14 جلسه پایانی دوره فلوشیپ برگزار خواهد شد. در این جلسه که حسن ختام دوره آموزش‌های فوق تخصصی برای گروه نازایی در بیمارستان صارم است با نمایش فیلم مستندی از آنچه بر ایجاد و گسترش علم درمان ناباروری در ایران و جهان گذشته است صحبت خواهد شد. 
هدف از نمایش این فیلم بررسی اسناد، مدارک و شواهدی است که در طی سه دهه گذشته بر علم IVF گذشته است و امروزه این علم را به یکی از پرکاربردترین علوم درمان در حوزه پزشکی تبدیل کرده است. 
با وجود اینکه اکنون در سراسر کشور مراکز متعددی به IVF‌و درمان ناباروری می‌پردازند اما بدون شک اتفاقاتی که در دهه‌های گذشته افتاده است جزو خاطرات ماندگار و فراموش نشدنی تاریخ پزشکی ایران  می‌باشد. 
از همه همکاران محترم ، مسئولین و  پزشکان  گروه‌های مختلف دعوت می‌شود تا با شرکت در این جلسه ضمن آشنایی با این اتفاقات از خدمات ویژه و متمایزی که در بیمارستان صارم انجام می‌شود اطلاع پیدا می‌کنند.  شرکت در این جلسه برای همه‌ی پرسنل درمان مرتبط با نازایی الزامی است. 
این جلسه در سالن همایش‌های بیمارستان صارم و ساعت 12 برگزار خواهد شد.