محمد انصاری: همه دوستانم صارم را به من توصیه کردند

تاریخ 1397/04/06 زمان 13:35:43 بازدید 712

چندی پیش، محمد انصاری مدافع با اخلاق و محجوب پرسپولیس در بیمارستان صارم طعم شیرین پدر شدن را چشید. با او که مدتی بود در صارم رفت و آمد می‌کرد و کمتر اهل گفت‌وگو است، گپ کو تاهی زدیم.


 

گفت‌وگو با مدافع محجوب و تکنیکی پرسپولیس
 
چندی پیش، محمد انصاری مدافع با اخلاق و محجوب پرسپولیس در بیمارستان صارم طعم شیرین پدر شدن را چشید. با او که مدتی بود در صارم رفت و آمد می‌کرد و کمتر اهل گفت‌وگو است، گپ کو تاهی زدیم که به اصرار خودشان، انتشار آن را مدتی به تاخیر انداختیم. به عقیده آقای انصاری صحبت‌هایی که بین ما رد و بدل شد در آن زمان که  قبل از بازی‌های جام جهانی و البته تمدید قرارداد او با سرخ‌های پایتخت ایجاد حساسیت می‌کرد.  گفت‌وگوی کوتاه ما را بخوانید:‌
**
 
-  جناب آقای انصاری، از رفت و آمدتان به صارم بگویید. چه شد که صارم را انتخاب کردید؟‌
من و همسرم از زمانی که متوجه شدیم قرار است خانواده‌ ما سه نفره شود با تحقیق از دوستان، اقوام و آشنایان به دنبال مرکزی معتبر، مجهز و خوشنام بودیم که نهایتا به نام صارم رسیدیم. 
- قبلا از دوستان شما و هم‌تیمی‌هایتان در صارم میزبانی کرده‌ایم. 
بله، می‌دانم. بیرانوند، ماهینی، کامیابی‌نیا، وریا غفوری، محمد حسین میثاقی و ... کسانی بودند که با آنها در ارتباط هستم و تعریف صارم را بارها از آنها شنیده‌ام. همین‌ها دلایلی بود که صارم را انتخاب کردم. 
- از جو کلی،خدمات ارائه شده و به طور کلی روندی که پیگری کردید تا امروز پسرتان به دنیا بیاید راضی بودید؟ 
بسیار زیاد، واقعا همگی خسته نباشید. نظم و انضباط، نوبت‌دهی، احترام بسیار زیادی که به مراجعین گذاشته می‌شود و بسیاری از موارد مثبت دیگر، باعث رضایت خاطر من شده است. 
- از این موضوع خوشحالیم. صارم را به دوستانتان هم توصیه خواهید کرد؟‌
حتما. چرا که نه. همانطور که دیگران صارم را به من توصیه کرده‌اند که از آنها سپاسگزارم، من همین کار را خواهم کرد. حتی اگر در آینده فرزند دیگری هم داشته باشم برای او هم بی‌تردید به صارم خواهم آمد. فعلا که علی را از شما هدیه گرفته‌ام و بابت آن از خدا و همچنین همه پرسنل صارم ممنونم.
 با به دنیا آمدن علی آقا قطعا شما قصد رفتن از ایران را به این زودی‌ها نخواهید داشت و با پرسپولیس تمدید می‌کنید. 
- چیزی شبیه به این اتفاق خواهد افتاد. (با خنده)
خیلی سربسته توضیح می‌دهید. بنابراین از موضوع فوتبال بگذریم بهتر است. 
- فعلا از به دنیا آمدن فرزندم خوشحالم و خیلی به این موضوعات فکر نمی‌کنم. پیشنهادتان خوب است. بگذریم!
پزشک همسرتان چه کسی است؟‌راضی بودید؟ 
- سرکار خانم دکتر مصدق، پزشک همسرم هستند که صمیمانه از ایشان هم متشکرم.  واقعا به ما لطف داشتند و مادرانه به همسرم کمک کردند. 
همسرتان هم از صارم راضی هستند؟ 
- قطعا، اصل کاری ایشان بودند. اگر راضی نبودند که به صارم نمی‌آمدیم و روند کارمان را در اینجا پیگیری نمی‌کردیم. اینجا پیگیری‌ها به نحو احسن انجام می‌شود. چه قبل از زایمان و چه بعد از آن. ما روزهایی که برای مراقبت‌های دوران بارداری به صارم مراجعه می کردیم نگران روز زایمان بودیم اما خدا را شکر این نگرانی ما به بهترین شکل پاسخ داده شد و همسرم زایمان راحتی را تجربه کرد، چون تیم درمان همگی مسئولیت‌پذیر و کارآزموده بودند. از پرسنل اتاق عمل بسیار سپاسگزارم. همچنین از  آقای پورحجت که در مدت مراجعه ما به صارم زحمات زیادی را متحمل شدند نیز تشکر می‌کنم. 
 
 
 ظاهرا جلسه کاری شما با مسوولان باشگاه پرسپولیس هم در بیمارستان صارم انجام شد. نتیجه این جلسه چه بود؟ 
- (باخنده) صارم در چند ماه گذشته به یکی از پاتوق‌های من تبدیل شده است. وقتی مسئولین باشگاه مطلع شدند که من اینجا هستم لطف کردند و اینجا آمدند. هم فال بود و هم تماشا. یعنی هم همدیگر را ملاقات کردیم و جلسه کاری‌مان را برگزار کردیم که خوشبختانه نتایج خوبی نیز در پی داشت و منجر به توافقاتی هم شد. 
 خیلی وقتتان را نمی‌گیریم و می‌دانیم شما هم دلتان می‌خواهد هر چه زودتر پسرتان را ببینید. 
- درست حدس زدید. اضطراب اولین ملاقات با علی آقا را دارم. از لطف همگی سپاسگزارم.