گفت‌وگو با سرکار خانم توکلی، مسئول شیفت شب بخش دو بیمارستان صارم

تاریخ 1397/03/06 زمان 11:25:34 بازدید 567

سرکار خانم الهام توکلی که مسئول شیفت شب بخش دو هستند مخاطب مصاحبه امروز ما هستند. با هم این گفت‌وگو را بخوانیم


 

 

به سراغ یکی از همکاران با سابقه بیمارستان رفتیم. سرکار خانم الهام توکلی که مسئول شیفت شب بخش دو هستند مخاطب مصاحبه امروز ما هستند. با هم این گفت‌وگو را بخوانیم: 
  
 سرکار خانم توکلی، کمی از خودتان برایمان بگویید. از چه زمانی با صارم آشنا شدید و در این مرکز مشغول به فعالیت هستید؟‌
از سال 89 در صارم مشغول به فعالیت هستم. در روزهای آخر طرحم، صارم توسط یکی از دوستان به من معرفی شد و به دلیل نزدیکی بیمارستان به منزل من، تمایل به فعالیت د راین مرکز را داشتم. بعد از مراجعه به بیمارستان و دیدن محیط و جو آن، دور و نزدیکی آن دیگر برایم مهم نبود. لباس فرم پرسنل، آرامش موجود و .... توجه من را به خود جلب کرد. 
 
 به همین سادگی جذب بیمارستان شدید؟ 
به همین سادگی که نه، در واقع ابتدا فرم پر کردم، بعد با من تماس گرفتند و برای مصاحبه به بیمارستان آمدم. قبل از اینکه برای مصاحبه به بیمارستان بیایم خیلی استرس داشتم. بعد از اینکه وارد اتاق جناب آقای دکتر صارمی شدم همه نگرانی‌هایم برطرف شد و آرام شد. در واقع آرامش من ناشی از آرامش و نوع صحبت کردن آقای دکتر بود. مصاحبه موفقیت‌آمیزی داشتم و نظر مثبت دکتر صارمی را جلب کردم. 
 و به این ترتیب وارد بیمارستان صارم  شدید. 
بله، از همان ابتدای ورودم به بیمارستان، مترون بیمارستان من را برای فعالیت در بخش 2 انتخاب کرد که از همان روز تا به الان که در خدمت شما هستم در کنار سرکار خانم زند آزاد، مسئول محترم بخش 2 حضور دارم و از این بابت خیلی خوشحال هستم و راضی. 
 از خاطرات خود برای ما بگویید. 
خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارم. از بین همه آنها خاطره تولد دو فرزندم برای من همیشگی و ماندگار است. هر دو فرزندم به نام‌های آرشام و آرمان در صارم به دنیا آمده‌اند که هر دو زیر نظر سرکار خانم دکتر کرم‌نیای‌فر بودند. از دیگر نکات جالب  این است که هر دو فرزندم در یک روز و یک ساعت به دنیا آمده‌اند. هشتم بهمن ماه روز خاص زندگی من است که دو فرزندم توسط یک پزشک و در یک بیمارستان به دنیا آمده‌اند. همینجا باید از لطف و زحمات سرکار خانم کرم‌نیای‌فر تشکر و قدردانی کنم. 
 در حال حاضر از موقعیت و شرایط کارتان راضی هستید؟‌
من در حال حاضر  به صورت شیفت شب هستم و مسئولیت این شیفت را دارم. از شرایط موفقیت کارم در چنین محیطی راضی هستم. البته از همه مهمتر حضور در کنار همکارانی نازنین و مهربان است که با هیچ چیز در دنیا عوض نمی‌کنم. 
 حرفی مانده که ما از شما نپرسیده باشیم؟ حرف دل، توصیه، درد دل یا هر چیز دیگر. 
اول از شما تشکر می‌کنم که برای گفت‌وگو با من وقت گذاشتید.  می‌خواهم یک نکته عرض کنم و آن این است که تنها آرزویم این است هیچ وقت و در هیچ کجا کسی از دست من ناراحت نباشد و دلش از من نشکند. باور کنید من با تمام مراجعین و بیماران طوری رفتار می‌کنم که خودم را به جای آنها می‌گذارم و آنها را از نزدیکان و اقوام خود می‌دانم. سعی می‌کنم همیشه طوری برخورد کنم و کار کنم که دوست دارم آنها با من برخورد کنند. از همه همکارانی که در کنار آنها کار می‌کنم نیز تشکر می‌کنم و برای همه آنها آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.