برگزاری کلاس توجیهی کمک‌باروری با استقبال خوب شرکت‌کنندگان (27 اردیبهشت 97)

تاریخ 1397/02/29 زمان 11:31:08 بازدید 718

کلاس توجیهی کمک‌باروری پنجشنبه گذشته 27 اردیبهشت 97 در بیمارستان صارم برگزار شد.


 

کلاس توجیهی کمک‌باروری پنجشنبه گذشته 27 اردیبهشت 97 در بیمارستان صارم برگزار شد. 
در این کلاس که با استقبال شرکت‌کنندگان برگزار شد به بررسی و آموزش نکاتی پیرامون روش‌های درمان ناباروری پرداخته شد. 
در این کلاس سرکار خانم دکتر بهرامی، سرکار خانم عمادی، سرکار خانم میرغدیری و همچنین جناب آقای زیوه به سخنرانی و آموزش پرداختند و ضمن ارائه توضیحات لازم، به سوالات مراجعه‌کنندگان نیز پاسخ دادند. 
شرکت‌کنندگانی از شهرهای مختلف سراسر کشور مانند خوزستان، زنجان، تبریز، کاشان، کرج، تهران و ... و همچنین از کشور افغانستان در این کلاس حضور داشتند و با جدیدترین مسائل و روش‌های روز درباره علل ناباروری و روش‌های موجود در درمان ناباروری آشنا شدند. 
لازم به ذکر است مراجعین کلینیک نازایی بیمارستان صارم  می‌توانند به صورت رایگان هر ماه در کلاسی با عنوان «کلاس توجیهی کمک باروری» شرکت نمایند.
این کلاس با هدف آشنایی بیشتر مراجعه کنندگان با فرآیند درمان ناباروری تشکیل می‌شود و پزشکان فعال در کلینیک نازایی بیمارستان صارم با ارایه‌ی مطالب آموزنده و علمی و با استفاده از تصاویر علمی مرتبط چگونگی انجام فرآیند درمان ناباروری را برای شرکت کنندگان تشریح می‌کنند.
شرکت در این کلاس علاوه بر افزایش آگاهی و دانش مراجعین  تاثیر زیادی بر آمادگی روحی و روانی شرکت‌کنندگان دارد و مسیر درمان را برای انان روشن 
می‌نماید.
این کلاس پنج شنبه‌ی آخر هرماه از ساعت 9:30 لی 13 در مرکز همایش‌های بیمارستان صارم برگزار می‌شود و شرکت برای تمامی کسانی که در کلینیک نازایی بیمارستان تشکیل پرونده داده‌اند کاملا رایگان می‌باشد.