همه چیز با تفکر تو نو می‌شود

تاریخ 1396/12/26 زمان 18:31:35 بازدید 637

بهار فصل عاشقی است، فصل جلا دادن روح، تازگی نگاه، تفکر عمیق


بهار فصل عاشقی است، فصل جلا دادن روح، تازگی نگاه، تفکر عمیق، یکسانی گفتار و عمل و هر چیز نیکویی دیگر در بهار می‌شود عاشقی را تمرین کرد. 
پرده را کنار بزنید، باران می‌بارد، فرصت نو شدن را از دست ندهید، فرصت عاشق شدن را به دلتان بدهید، عاشق خودتان باشید چون تا به خودتان عشق نورزید، نمی‌توانید عشق را به نگاه دیگران هدیه دهید.
 زندگی، موهبتی است بی‌نظیر، هیچ‌کس نمی‌داند این موهبت را تا چه زمانی خواهد داشت. همه چیز یک روز تمام می‌شود، انسان موفق کسی ‌است که قبل از تمام شدن، کارهایش را انجام داده باشد، پس پلک بزن، دل بده، نگاه کن، بخند، عاشق شو، از آن عشق‌هایی که غوغا می‌کند، از آن عشق‌هایی که زندگی را دگرگون می‌کند، از آن عشق‌های پاک و زلال که زندگی را مثل بهار سرسبز و لطیف می‌کند چون تو لیاقت بهترین‌ها را داری، برای رسیدن به این بهترین‌ها تلاش کن و از فرصت‌هایت نهایت استفاده را ببر، می‌دانم اگر بخواهی می‌شود چون باور دارم به اینکه «تو همانی که می‌اندیشی» پس نیک بیاندیش و نیک عمل کن تا این بار بهار با هر سال متفاوت باشد و نوروز امسال همانی باشد که در رویاهایت به آن می‌اندیشی.
امروز روز عهد دوباره ما با خودمان است، ممکن است روزهای زیاد دیگری را به این تجدید میثاق با خود و زندگی‌مان اختصاص داده باشیم اما اگر کمی با خودمان روراست باشیم درمی‌یابیم که عهدها آنچنان که در پای گفتار استوار به نظر می‌آیند در عمل، نیستند! این‌بار بیایید به خودمان قول پایبندی بدهیم، به رفتارمان، به تفکرمان، به برنامه‌هایمان. 
دقت کرده‌اید دنیا چقدر تغییر کرده است، حس تازگی بهار، تکاپوی مردم در کوچه و بازار، همه و همه از زنده شدن حرف می‌زنند. اما بدون شک هیچ‌ کدامشان بدون نو شدن تفکر من و شما نمی‌توانند در زندگی‌ اتفاق‌ نو 
بیافرینند.