صـارم را خانه خود می‌دانـم

تاریخ 1396/12/21 زمان 19:04:44 بازدید 890

گفت و گو با خانم مهسا مقدادی (مامای زایشگاه )


خوشبختی یعنی خدا خلق کند تو بدنیا بیاوری و این یعنی لمس دستان خداوند . امروز با یکی از ماما های زایشگاه (مهسا مقدادی) گفت‌وگوی کوتاهی داشتم .نتیجه این گفت و گو را باهم بخوانیم :

*متولد چه سالی هستید و چند سال است در بیمارستان صارم کارم میکنید ؟
متولد ۲۸ آذر ۱۳۶۵ هستم و از سال ۹۱ افتخار خدمت در بیمارستان صارم را دارم .

*اولین باری که وارد بیمارستان شدید چه احساسی داشتید ؟
وارد لابی که شدم محیط کاملا متفاوتی بود از قبل اسم اینجا را شنیده بودم و کنجکاو بودم از نزدیک ببینم دوره ی طرحم که تمام شد اینجا فرم پر کردم و پذیرفته شدم. .یکی از دلایل مهمی هم که دوست داشتم در این سازمان کار کنم آمار زایمان‌های طبیعی این بیمارستان بود که واقعا عالی است .

*یک خاطره از بیمارستان صارم ؟
محل کار ما (زایشگاه )پر از اتفاق‌های زیبا و خاطره های بیاد ماندنی است اما از همه ی این ها که بگذریم یک خاطره از جناب آقای دکتر صارمی دارم که هیچوقت فراموش نمیکنم :روزی که پسرم دنیا امد در اتاق عمل تمام مدت آقای دکتر هم کنار من بود و با وجود ایشان، تمام استرس من از بین رفت باورتان نمی‌شود 
احساس می‌کردم پدرم کنارم ایستاده و با وجود ایشان اتفاق بدی برای من نمی افتد این خاطره برای من همیشه ماندگار است مهر و محبت آقای دکتر به پرسنل بی نظیر است . 

*چند سال است که ازدواج کرده‌اید؟
۷ سال است که ازدواج کردم یک پسر ۳ ساله دارم . همیشه طوری مدیریت کردم که خانواده ام هم مانند من شغلم و محل کارم را دوست داشته باشند.

*چرا رشته ی مامایی را انتخاب کردید ؟
رشته ی مامایی اولویتم بود بخاطر اینکه من عاشق بچه ها هستم و در رشته ی من همیشه خبر‌های خوب بوده است.

*یکی از خصوصیات اصلی ماما محبت زیاد نسبت به همنوعش است ریشه ی این محبت کجاست؟
ما همیشه خودمان را می‌گذاریم  جای بیمار و ناخودآگاه صبور و مهربان می‌شویم و این خصوصیات در زندگی شخصی ما هم تاثیر مثبتی می‌گذارد .

*و حرف آخر؟
دوست دارم از آقای دکتر صارمی یک تشکر ویژه داشته باشم بابت شرایط خوب و سالمی که برای همه‌ی کارکنان بوجود آورده‌اند. خیلی ممنونم بابت محبتی که بین تمام همکاران ایجاد کرده‌اند. من اینجا را خانه‌ی خودم 
می‌دانم.