مهدي گودرزي: همه باید خودشان را عضوی از حراست بدانند

تاریخ 1396/10/29 زمان 14:07:10 بازدید 774

امروز مهدی گودرزی سرپرست واحد حراست بیمارستان ...


امروز مهدی گودرزی سرپرست واحد حراست بیمارستان در سخنانی به لزوم ارتباط موثر و به موقع پرسنل با واحد حراست اشاره کرد و گفت: «حراست وظیفه‌ی همه‌ی پرسنل است. درست است که پرسنل واحد حراست همیشه آماده و مراقب هستند اما این به آن معنا نیست که پرسنل سایر واحدها نسبت به حفاظت و امنیت بیمارستان وظیفه‌ای نداشته باشند. همان‌گونه که حفاظت از جان و مال و امنیت خانواده‌هایمان را به عنوان عضوی از آن خانواده وظیفه‌ی خودمان می‌دانیم لازم است در محیط کار هم هرکداممان نسبت به آن احساس وظیفه کنیم.
سرپرست واحد حراست با اشاره به موردی که دیروز و با دقت و تیزبینی همکاران حراست و مسئول کلینیک نازایی سرکار خانم شامی رصد و کشف شد افزود: « موردی که دیروز مشاهده شد خانم میانسالی بود که با معرفی خود به عنوان مقلد یکی از مراجع تقلید در  صدد تبلیغ خط فکری انحرافی بود که پس از اطلاع واحد حراست و در جریان قرار دادن پلیس مورد بررسی قرار گرفت و از فعالیت آن جلوگیری بعمل آمد. این رویداد در حضور جناب آقای دکتر دهخدائی ریاست محترم بیمارستان صورت گرفت و فرد مذکور با اخذ تعهدات لازم تحویل مراجع قضائی شد.»
مهدی‌گودرزی در پایان خطاب به همکاران گفت: «از همه‌ی همکاران محترم در بخش‌های مختلف درخواست می‌کنیم در صورت مشاهده‌ی هرگونه مورد مشکوک فورا با واحد حراست تماس حاصل نمایند و تا رسیدن نیروهای حراست آن فرد را در همان مکان نگه دارند و وی را تحویل واحد حراست دهند تا بررسی‌های لازم صورت 
گیرد.»