با حضور در بیمارستـان صـــارم 2018 برای من سال متفاوتــی شد

تاریخ 1396/10/22 زمان 11:12:31 بازدید 1116

سال 83 ازدواج کردیم. 13 سال از اون روز می‌گذره. خوشبختانه در طول این سال‌ها .....


«سال 83 ازدواج کردیم. 13 سال از اون روز می‌گذره. خوشبختانه در طول این سال‌ها، روزهای بسیار خوبی را گذراندیم. اما اکنون با تولد دوقلوهایمان، زندگی شیرین‌تر هم شده است.» اینها بخش‌هایی از صحبت هاي  ما با آقای 48 ساله‌ای به نام مصطفی سیفی بود که دیروز در لابی بیمارستان هم کلام ما شد. چکیده‌ای از گفت‌و‌گوی ما را با ایشان در ادامه از نظر می‌گذرانید.

 

 

 آقای سیفی از آشنایی‌تان با بیمارستان صارم بگوئید. چگونه با اینجا آشنا شدید؟
من ساکن منطقه‌ی 5 هستم. از چندین سال پیش با مجموعه صارم آشنا بودم. هم‌چنین از طریق دوستان و فامیل که از اینجا خدمات دریافت کرده‌اند هم با این مرکز آشنایی کافی داشتم. ولی چیزی که من را سوق می‌داد برای استفاده از اینجا، نظم حاکم بر آن بود. از سال 92 من از بیمارستان صارم، خدمات دریافت می‌کنم و کاملا احساس رضایت دارم.
  از حس و حال پدر شدنتان بفرمائید. الان دقیقا چه مدت است که پدر شده‌اید؟
امروز دقیقا یک هفته است که دو‌قلوهای من به دنیا آمده‌اند. اول ژانویه 2018 فرشته‌های کوچک من چشم به این دنیا گشوده‌اند. البته اینکه روز تولدشان را مطابق سال میلادی عنوان کردم صرفا جهت تناسب روز تولدشان بود. یازدهم دی ‌ماه 1396 زندگی ما شکل و رنگ دیگری پیدا کرد. از اون روز من در کنار احساس شادمانی وافر، مسئولیت دو چندانی را بر روی دوشم احساس مي كنم. امیدوارم که بتوانم درست و کامل به وظیفه همسری و پدری خودم عمل نمایم. 
  از کیفیت و نوع خدماتی که در بیمارستان دریافت کرده‌اید هم توضیحاتی ارائه کنید.
بدون اغراق می‌گوییم، صارم همه‌چیز و همه‌ی خدماتش ناب و متمایز است. پرسنل خوب و خوش‌برخورد و پزشکان متبحر و کار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آزموده. در صدر تمام اینها شخص دکتر صارمی قرار دارند که وجودشان واقعا بر کیفیت این مجموعه افزوده است. چون خود دکتر صارمی شخصیت مهربان و درستی دارند، این خصلت به پرسنل هم انتقال یافته است. هم‌چنین خانم دکتر کرم‌نیای فر و جناب آقای دکتر مرتضوی هم خیلی مهارت دارند. من در تمام روزهایی که به بیمارستان صارم مراجعه کرده‌ام همواره از این محیط خاطرات خوبی داشتم. هربار که لازم شده است، پزشکان این مجموعه مخصوصا خانم دکتر کرم‌نیای فر با رویی گشاده ما را راهنمایی  کرده‌اند. هم‌چنین بعد از تولد دوقلوهایمان جناب آقای دکتر مرتضوی زحمات زیادی برای ما کشیدند. از تک‌تک آنها سپاسگزارم. پرسنل اتاق عمل، بخش‌های بستری و سایر قسمت‌های بیمارستان از حراست و خدمات گرفته تا منشی و کادر اداری همگی سنگ تمام گذاشته‌اند. 
  در پایان اگر نظر و پیشنهادی دارید هم با کمال میل آماده شنیدن آن هستیم.
پیشنهادی که می‌توانم بدهم این است که برای من و امثال من که تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی نیستیم، رایزنی کنید تا بخشی از هزینه‌ها توسط بیمه‌ها تقبل شود. البته می‌دانم این موضوع به بیمارستان ربط پیدا نمی‌کند و بیمه‌ها باید این خدمات را ارئه نمایند اما شاید اگر شما رایزنی کنید بهتر و راحت‌تر به نتیجه برسد اما بدانید که من به خود بیمارستان از 20، نمره‌ی کامل 20 را می‌‌‌‌دهم.
  ممنونم از اینکه با ما همکلام شدید. در مورد پیشنهاد شما هم باید بگویم بیمارستان از چندین سال پیش اعلام کرده که از پوشش حداکثری خدمات توسط بيمه ها برای آحاد مختلف جامعه حمایت می‌کند اما این موضوع همانطور که شما فرمودید به بیمارستان ربط پیدا نمی‌کند. امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این خواسته‌ی شما هم محقق شود. 
من هم از شما و همه‌ی پرسنل بیمارستان صارم، نهایت سپاسگزاری و تشکر را دارم و برایتان آرزوی موفقیت مي‌كنم.