روایت جذاب اولین میکرواینجکشن ایران

تاریخ 1396/10/15 زمان 10:43:22 بازدید 731

خانواده‌ی توکلی از جمله کسانی هستند که داستان زندگیشان پرسروصدا شد.


خانواده‌ی توکلی از جمله کسانی هستند که داستان زندگیشان پرسروصدا شد. در چند دهه‌ی قبل که منتظر بدنیا آمدن نوزادشان بودند به دلیل شرایط ویژه‌ای که داشتند درصدر اخبار رسانه گرفتند و پارسال در روزی که دکتر ابوطالب صارمی مهمان برنامه‌ی ماه عسل بود، باز هم به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل شدند. امروز و در کلاس بررسی فاکتورهای مردانه در نازایی، خاطرات 30 سال پیش 
مرور شد. 
نوزادی که آن روزها موجودی کوچک بود که هیچ‌کس باور نمی‌کرد در ایران توانایی بدنیا آمدن آن از یک زوج نابارور ایجاد شده است اکنون و پس از گذشت 27 سال جوان رعنایی شده بود که توانسته مراحل مختلف تکامل رشد جسمی، روحی و اجتماعی را مثل سایر هم‌سن و سالانش طی کند و اکنون به یک عضو مفید برای خانواده و جامعه‌اش تبدیل شود.
این خانواده نمونه‌ای از هزاران خانواده‌ای هستند که با حضور در جمع جزیره‌ی صارمی‌ها شادی مجدد را در زندگیشان یافته‌اند. جالب است بدانید تا کنون بیش از 2500 نوزاد از روش‌های مختلف کمک باروری توسط دکتر صارمی و تیم ایشان به خانواده‌های نابارور هدیه داده شده‌اند.
دکتر صارمی خودش این تعداد را فرزندان معنوی خودش می‌خواند و می‌گوید: «لذت هدیه دادن نوزادی به یک زوج نابارور کمتر از لذت پدر و مادر شدن نیست. این لذت‌هاست که پزشکی را برای من ماندگار و دلچسب کرده است.»
لازم به ذکر است امروز از ساعت 8 صبح کلاسی تحت عنوان بررسی فاکتورهای مردانه در ناباروری توسط دکتر ابوطاالب صارمی و با شرکت تعداد زیادی از پزشکان و پرسنل درمان بیمارستان صارم به مدت 3 ساعت برگزار شد.