جام اخلاق به صارم رسید

تاریخ 1396/10/14 زمان 13:35:46 بازدید 637

مسابقات فوتسال بیمارستان‌های تهران


مسابقات فوتسال بیمارستان‌های تهران، مهرماه امسال در ورزشگاه شرکت نفت برگزار شد. 20 تیم از بیمارستان‌های خصوصی تهران در 4 گروه 5 تیمی به رقابت پرداختند. تیم فوتسال صارم برای چهارمین سال پیاپی در این رقابت‌ها حضور پیدا کرد و در مرحله‌ی گروهی با تیم‌های کسری، خاتم‌الانبیا، مهر و بهمن هم گروه بود.
دیروز و در مراسم اختتامیه‌ی این مسابقات تیم فوتسال صارم به عنوان تیم اخلاق انتخاب و معرفی شد و جام اخلاق سیزدهمین دوره‌ی رقابت‌های فوتسال بیمارستان‌های تهران را از آن خود کرد.
آقای مهدی گودرزی سرپرست تیم فوتسال صارم در این رابطه به روزنامه‌ی صارم گفت: «ما از تمام بضاعت‌مان بهره بردیم. چیزی که برای ما اهمیت داشت حضور در این مسابقات و ایجاد فضای نشاط‌آور در میان اعضای تیم بود که خوشبختانه به آن دست یافتیم. ما از همان دوره‌ی اول که در این مسابقات حضور پیدا کردیم، بر اخلاق‌مداری تأکید داشتیم و امسال نیز با رعایت تمام موازین و شرایط اخلاق ورزشکاری، پا به میدان گذاشتیم. خوشحالیم که اخلاق حسنه‌ی اعضای تیم، امسال نیز برای دومین سال پیاپی جام اخلاق را نصیب بیمارستان صارم کرد. من از کلیه‌ی اعضای تیم تشکر و قدردانی می‌کنم و از حمایت‌های جناب آقای دکتر صارمی در طول چند سال گذشته سپاسگزارم. امیدوارم توانسته باشیم رسالت‌مان را که ترویج اخلاق ورزشکاری در جامعه است، به خوبی به انجام رسانده باشیم.»
ما هم برای این همکاران محترم آرزوی موفقیت بیشتر می‌کنیم و این افتخارآفرینی را به آنها و خانواده‌ی بزرگ صارم تبریک می‌گوییم.