گلناز صنعتي: اولین بار با استرس وارد شدم اما با آرامش خارج شدم

تاریخ 1396/10/06 زمان 14:54:36 بازدید 765

يكي ديگر از همكاران پرتلاش ما در كلينيك زنان سركار خانم گلناز صنعتي


يكي ديگر از همكاران پرتلاش ما در كلينيك زنان سركار خانم گلناز صنعتي است. چند روز پیش که مشغول صارم گشت بودیم ایشان را در حالی که مشغول راهنمایی و پذیرش مراجعین بودند دیدیم. سخت در حال کار بودند. كمي صبر كرديم تا سرشان خلوت شد و سپس سراغشان رفتيم .

خودشان داستان ورودشان را اينگونه تعريف مي كنند:
«يكي از دوستانم بيمارستان را به من معرفي كرد. اين اتفاق 6 سال قبل يعني سال 90 رخ داد. در ابتدا كه براي مصاحبه دعوت شدم بسيار استرس داشتم اما به محض ورود به بيمارستان و صحبت با مترون و مسئولين ديگر بيمارستان،  استرس ايجاد شده در من به خوشحالي تبديل شد و با اين حس و حال اولين حضورم در بيمارستان صارم را به پايان رساندم.»

خانم صنعتي كه مثل هميشه لبخند بر لب، با ما گفت و گو مي كرد اينگونه ادامه داد:
«من در همه ي شادي هاي كوچك و بزرگ، خانواده ام را شريك مي كنم به همين جهت يه جعبه شيريني گرفتم و شادي ام را با آنها تقسيم كردم.»
طبق گفته‌ي سركار خانم صنعتي قبل از اينكه در بيمارستان صارم كار كنند در هيچ فضاي كاري ديگري عضو نداشته اند و شايد همين امر باعث شده تا خاطرات شيرين و به يادماندني زيادي از اين محيط داشته باشند. خودش مي گويد: 
«حضور در صارم براي من تمرين حضور در اجتماع بود. من اولين بار بود كه در محيط كار حضور پيدا مي كردم و فضايي را تجربه كردم كه بزرگ تر از فضاي خانوادگي بود. اين تجربه ي گرانبهايي براي من بود و به همين خاطر هميشه از آن به نيكي ياد مي كنم. من آدم پرتوقعي نيستم. همين كه در محيط كار امنيت داشته باشم و جو دوستانه‌اي بر محیط كار حاكم باشد برايم كافي است و خوشبختانه اين شرايط هر دو در صارم وجود دارد. من از ارتباط با مردم لذت مي‌برم و در جزيره‌ي صارم احساس مي‌كنم جایگاه و منزلت اجتماعی مورد نظرم را پیدا کرده ام.»
این همکار سخت‌کوش ما مثل بسیاری دیگر از همکارانمان در بخش های مختلف بیمارستان کار کرده است. روایت خانم صنعتی از گردش در بخش‌های مختلف بیمارستان اینگونه است : 
« من کارم را با آزمایشگاه شروع کردم. سپس حضور در دفتر مسئول فنی را تجربه کردم و بعد از آن فاز کاری من در کلینیک اطفال آغاز شد. در بین تمام اتفاقات ریز و درشتی در این سالها برای من رخ داده است. لحظه‌ای که جواب مثبت آزمایش بارداری ام را از آزمایشگاه گرفتم آن روز و آن لحظه به عنوان خاص‌ترین خاطره در ذهنم ثبت شد. هم‌چنین روز زایمان و عیادت پرسنل و همکارانم هم یکی از زیباترین روزهای زندگیم را برای من رقم زد. در یک کلام من از اینجا انرژی می‌گیرم و از بودن در جمع همکاران پرتلاش کلینیک زنان احساس خرسندی دارم. تشکر ویژه‌ای هم از آقای دکتر صارمی دارم که با ایجاد اینجا، به کسانی مثل من اجازه‌ی حضور در جمع همکاران و تجربه‌ی فضایی متفاوت را داده‌اند.»
ما هم برای سرکار خانم گلناز صنعتی آرزوی موفقیت روز افزون داریم و از خداوند متعال می‌خواهیم همواره موفق و کامیاب باشند.