کار در وقت‌دهی برای من جذاب بود

تاریخ 1396/10/06 زمان 14:29:57 بازدید 573

رويا عسگري در گفت‌وگو با روزنامه صارم:


كلينيك زنان يكي از شلوغ ترين بخش‌هاي بيمارستان است كه با توجه به تعداد مراجعه كننده و نوع خدماتي كه ارائه مي‌دهد، از اهميت ويژه اي برخوردار است.
همكاراني كه در اين كلينيك مشغول فعاليت هستند همواره بايد بر ايجاد ارتباطي درست و مبتني بر اصول تكريم ارباب رجوع دقت كافي داشته باشند. يكي از همكارانی كه با توجه به سابقه اي كه در بيمارستان دارد، توانسته است اين ارتباط مناسب را به خوبي ايجاد نمايد، سركار خانم رويا عسگري است. امروز و در بخش صارم گشت سراغ ايشان رفته ايم و با اين همكار پرتلاش به گفت و گو نشسته ايم كه بخش هايي از آن را در ادامه مي خوانيد.
  
 خانم عسگري در ابتدا از نحوه‌ي آشنايي تان با بيمارستان بگوئيد و اينكه از چه سالي وارد اينجا شده‌ايد؟
تقریبا 6 سال پيش بود كه توسط يكي از بستگان با صارم آشنا شدم. طبق روال معمول فرم استخدام پركردم و در مصاحبه نیز پذيرفته شدم و از آن روز تا كنون در بيمارستان صارم مشغول فعاليت هستم.
 يعني حدودا از سال 90 مشغول به كار شده ايد؟ درسته؟
كاملا خوب به خاطر دارم. روزي كه متوجه شدم شرايطم براي كار در بیمارستان صارم مورد قبول واقع شده بسيار خوشحال شدم و براي خانواده شيريني گرفتم و شادي آن روزم را با خانواده تقسيم كردم.
 كار شما با توجه به اينكه مستقيم با مردم در ارتباط هستيد از حساسيت زيادي برخوردار است، به شما آموزش هايي هم در اين خصوص داده شده است؟
بله. به صورت مرتب در كلاس هاي برنامه ريزي شده توسط مسئولين آموزشي بيمارستان شركت مي كنيم و در فواصل زماني مشخص آموخته هايمان را باز آموزي مي كنيم.
 در طول دوران خدمت در جزيره‌ی صارم در كدام بخش ها حضور داشتيد؟
با توجه به صنف كاري ما و تصميم مديران، ممكن است در مقاطع مختلف در بخش هاي متنوعي از بيمارستان مشغول به فعاليت باشيم. براي من مدت زماني كه مسئوليت قسمت وقت دهي را داشتم از جذاب ترين دوران كاري من محسوب مي شود. ارتباط با مردم و راهنمايي كردن آنها حس خوبي را در من ايجاد مي كرد. البته اكنون هم از حضور در كنار همكاران خوبم در كلينيك زنان احساس رضايت كامل دارم. كلا هرجايي كه در آن بتوانم احساس مفيد بودن كنم برايم جذاب است.
 در طول مدت زمان حضور در بيمارستان خاطره ي خاصي هم داريد كه بخواهيد عنوان كنيد؟
كار كردن در چنين جمعي بدون شك همراه با خاطرات زيادي است ولي براي من يكي از ماندگارترين روزها، روز تولد بچه ي دخترخاله ام بود. غير از همه اينها، حضور در كنار دوستان خوبم براي من  بسيار دلچسب و خاطره انگيز است. من از اين همكاران انرژي مي گيرم و به همين دليل از كارم رضايت 
دارم.
 خيلي ممنون كه با ما همكلام شديد. براي شما آرزوي موفقيت و سربلندي داريم.
من هم از شما و همكارانتان تشكر ميكنم و از اينكه اين فرصت را در اختيار من قرار داده شده سپاسگزارم.