خوشحالم که خانواده صارم روزبه‌روز بزرگ‌تر می‌شود

تاریخ 1396/09/14 زمان 19:05:15 بازدید 1060

دکتر صارمی در حضور پزشکان و مسئولان بیمارستان عنوان کردند:‌


صبح امروز و قبل از برگزاری کلاس آموزشی Case Report که توسط جناب آقای دکتر صراف‌زاده ارائه شد جناب آقای دکتر صارمی در سخنانی به بیان موضوعاتی در خصوص لزوم توسعه و گسترش همه جانبه بیمارستان
 پرداختند. 
ایشان در این جلسه از توسعه‌ی روزافزون خدمات بیمارستان سخن گفتند و این موضوع را جریانی فراگیر و جهت‌دار خواندند و افزودند:‌«اکنون این مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی به جایی رسیده است که افراد صاحب نامی از سراسر جهان برای بازدید و کار کردن در آن اعلام آمادگی می‌کنند. خوشبختانه در هر مرحله با اینکه همواره توسعه‌ی بیمارستان در بخش‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و درمانی بسیار پرهزینه بوده است توانسته‌ایم اهدافمان را پیاده نماییم.»
ریاست بیمارستان در این جلسه همچنین با اشاره به اجرای طرح مامای همراه از چند سال گذشته تا کنون افزودند: «مامای همراه طرحی ابداعی و نوین بود که خوشبختانه اکنون در سایر مراکز تقلید شده است هر چند چیزی که آنها به اجرا درآورده‌اندتنها ظاهر طرح مامای همراه بوده است اما همین که آنها را وادار به تقلید کرده است نشان می‌دهد این طرح توانسته است جایگاه خوبی پیدا کند. شاید برایتان عجیب باشد ولی تا کنون برای اجرای این طرح بالغ بر 500 میلیون تومان  هزینه شده است و تمام این هزینه بدون دریافت حتی یک ریال از بیمار توسط بیمارستان صارم تقبل شده است.»
ایشان در ادامه با اشاره به تعمیرات در حال انجام در بیمارستان خطاب به پزشکان و مسئولان بیمارستان افزودند: «شاید سوال‌های زیادی راجع به این تعمیرات و تغییرات در ذهن تک تک شما و پرسنل دیگر بوجود آمده باشد که چرا این همه تغییرات که هزینه بسیار زیادی هم در پی دارد مدام در حال انجام است؟ در جواب باید بگویم خانواده صارم روز به روز در حال گسترش است و ما نیاز داریم که برای تأمین فضا و امکانات آنها مدام در حال تغییر باشیم. افراد مستعد و کاربلدی به این مجموعه اضافه شده‌اند که باید برای حوزه‌ی کاری آنها امکانات لازم از قبیل تجهیزات و فضای کافی فراهم شود. من از این گسترش و توسعه استقبال می‌کنم چون اعتقاد دارم اینها شناگران لایقی هستند ولی تا کنون آب کافی در اختیار نداشته‌اند. اکنون از من خواسته‌اند که آب برایشان فراهم نمایم و من هم در حد امکان این کار را خواهم کرد. زمانی که آزمایشگاه بیمارستان در 1200 متر افتتاح شد خیلی‌ها می‌گفتند که این فضا برای آزمایشگاه بسیار بزرگ است ولی اکنون می‌بینم که باز هم فضا کم آورده‌ایم. بدون شک این توسعه همه جانبه با همت تک‌تک اعضای این خانواده‌ی بزرگ صورت گرفته است و از همه‌ی شماها می‌خواهم به خاطر شأن و شخصیت کاری خودتان از تمام توان و تجربه‌ی اندوخته شده برای ارائه‌ی خدمات هر چه مطلوب‌تر استفاده نمایید.»  
ایشان در پایان سخنان خود گفتند: «امیدوارم بتوانیم در کنار همدیگر روز به روز این خانوده را یکدل‌تر و یکرنگ‌تر کنیم تا آثار این اتحاد و همبستگی را در لحظه‌لحظه‌ی زندگی‌مان مشاهده کنیم.»

 

\