کمک‌های جمع‌آوری شده خانواده بزرگ صارم به زلزله‌زدگان غرب کشور

تاریخ 1396/08/29 زمان 08:05:35 بازدید 888

از دیروز که فراخوان جمع‌آوری کمک‌های انسان‌دوستانه همکاران به صورت نقدی ...


 

 

از دیروز که فراخوان جمع‌آوری کمک‌های انسان‌دوستانه همکاران به صورت نقدی و غیرنقدی اعلام شد تعداد بسیار زیادی از پزشکان و پرسنل بیمارستان به جهت یاری رساندن به زلزله‌زدگان غرب کشور اعلام آمادگی کردند و کمک‌های نقدی و غیرنقدی به دست واحد رسانه رسیده است. 
ضمن تشکر از همدلی و همراهی تمام دوستان و بزرگواران به اطلاع می‌رساند عکس‌های فوق نمونه‌ای از وسایل اهدایی و خریداری شده خانواده بزرگ صارم می‌باشند که از دیروز به صورت مستمر ارسال شده است. 
نکته‌ای که تعداد زیادی از همکاران محترم نسبت به آن تردید داشتند چگونگی ارسال و توزیع این اقلام بین آسیب‌دیدگان است. 
در پاسخ به این سوالات لازم است متذکر شویم که این وسایل و کمک‌ها به همراه نمایندگانی از بیمارستان صارم و به صورت کاملا مستقل به مناطق زلز له‌زده ارسال خواهد شد و نمایندگان بیمارستان به صورت حضوری آنها را بین نیازمندان تقسیم خواهد کرد. 
لازم به ذکر است مناطقی که تا کنون کمترین خدمات و کمک‌ها را دریافت کرده‌اند و در شرایط کاملا بحرانی و اضطراری قرار گرفته‌اند هدف اصلی این محموله انسان‌دوستانه خواهند بود. 
به خود می‌بالیم و مفتخریم که در جمع خانواده بزرگ صارم، چه بسیار انسان‌هایی هستند که هنوز هم انسانیت را به همه روابط و ضوابط دنیا ترجیح می‌دهند و هر جا نیاز باشد ردی از تفکر انسان‌دوستانه آنها به جای خواهد ماند. 
این اقلام در ساعات آینده نیز توسط واحد رسانه جمع‌آوری خواهد شد و پس از به حد نصاب رسیدن، بسته‌بندی و بارگیری شده و به محل مورد نظر ارسال می‌شود. 
همچنین در پایان این کار تیمی، گزارشی مبسوط مبنی بر چگونگی دریافت و توزیع و همچنین تعداد و نوع اقلام دریافتی و توزیع شده در اختیار همکاران قرار خواهد گرفت تا این کار ارزشمند و خانوادگی تا نقطه آخر با مشارکت همگان صورت پذیرد و واحد رسانه، تنها مجری این امر خداپسندانه خواهد بود و در اصل نیت و ماهیت این عمل نیکو متعلق به خانواده بزرگ صارم می‌باشد. 
همچنین لازم است از همدلی و همراهی تمام دوستان و همکارانی که تا کنون ما را با ارسال کمک‌های‌شان به صورت نقدی و غیرنقدی یاری رسانده‌اند صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم و به صورت ویژه و اختصاصی از همکاری سرکار خانم‌ها طاهری، طبیبیان، خانی‌پور، معماری و همه اعضای محترم دفتر پرستاری قدردانی نموده و مراتب سپاس و تشکر خودمان را اعلام نماییم.