ارائه خدماتی نوین در کلینیک دندانپزشکی بیمارستان صارم

تاریخ 1396/08/17 زمان 08:31:14 بازدید 1646

با حضور دکتر سید مصطفی هاشمی‌زاده متخصص جراحی دهان، فک و صور ت در بیمارستان صارم


از روز گذشته (یکشنبه) خدمات جدیدی در کلینیک دندانپزشکی بیمارستان صارم راه‌اندازی شده است. 
ماجرا از این قرار است که جناب آقای دکتر سید مصطفی هاشمی‌زاده متخصص جراحی دهان،  فک و صورت  روزهای یکشنبه در این کلینیک حاضر خواهند شد و خدمات نوینی را به بیماران ارائه خواهند داد. 
شایسته است همکاران گرامی و پزشکان محترم با توجه به خدمات جدید قابل ارائه در کلینیک دندانپزشکی بیمارستان صارم، بیماران و مراجعه‌کنندگانی که نیاز به این خدمات دارند را راهنمایی کنند و گامی مهم در موفقیت این طرح برداشته و  همکاری لازم را مبذول فرمایند. 
برای آشنایی بیشتر با این خدمات لحظاتی با ایشان همکلام شدیم.  گزیده‌های این گفت‌وگو  را در زیر بخوانید: 


  
جناب آقای دکتر هاشمی‌زاده توضیحاتی راجع به تخصص خود و همچنین خدمات جدیدی که قرار است در کلینیک بیمارستان صارم ارائه شود، بفرمایید. 
  ابتدا باید عرض کنم که خدمات جدید قابل ارائه با توجه به تخصص من در جراحی دهان، فک و صورت را می‌توان به دو بخش کلی تقسیم کرد.  جراحی های داخل دهانی کوچک (مینور) و جراحی آسیب های فک و صورت، ترمیمی و زیبایی فک و صورت و ... (ماژور). 

مثلا در بخش مینور چه خدماتی به مراجعین ارائه می‌شود؟‌
  مینور شامل خدماتی از قبیل ایمپلنت، پیوند و بازسازی استخوان، سینوس لیفت، جراحی‌های دندان‌های نهفته و جراحی‌های قبل از پروتز می‌باشد. از اسامی مذکور هم تقریبا می‌توانید به نوع کار پی ببرید. 

و  در بخش ماژور، مراجعه‌کنندگان از چه خدماتی بهره‌مند خواهند شد؟ 
  ماژور شامل  بازسازی توافقی فک و صورت، درمان شکستگی‌های فک و صورت،  درمان پاتولوژی‌های کیست و تومورهای فک و صورت، رینوپلاستی و حتی تزریق ژل و بوتاکس می‌باشد. 

چه روزهایی این خدمات به مراجعین ارائه می‌شود؟‌
  روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت 8 صبح در کلینیک دندانپزشکی پذیرای مراجعین عزیز خواهیم بود. همچنین با تماس با شماره تلفن بیمارستان (4702) یا مراجعه به سایت بیمارستان نیز می‌توانند  وقت قبلی رزرو کنند و با خیال آسوده به کلینیک مراجعه کنند. 

جناب آقای دکتر هاشمی‌زاده برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی داریم. ان‌شاءا... موفق باشید. 
  من هم از شما و کلیه همکاران محترم بیمارستان تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم  گامی موثر در جهت ارائه خدماتی نوین به بیماران محترم بردارم.